repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Sea Sparkle, reż. Damien Huyghe

Ceny biletów:

  • pokaz Chłopca i Czapli oraz zestawu filmów Charlie Chaplin i Buster Keaton z muzyką na żywo: 26 zł
  • bilet na pozostałe pokazy: 17 zł
  • bilet zniżkowy przy zakupie minimum 3 biletów w jednej transakcji: 15 zł
  • bilet szkolny (grupa powyżej 10 osób): 14 zł; po wcześniejszym kontakcie z Tomaszem Wójcikiem: tomasz.wojcik@nowehoryzonty.pl, tel 608 430 317,
  • na pokazy w ramach festiwalu Młode Horyzonty można realizować vouchery rowerowego maja (bez pokazów specjalnych)
festiwal

10 MFF Młode Horyzonty

30/09 - 08/10

Mądre, wzruszające, angażujące, zabawne – różnorodny program Młodych Horyzontów łączy idea kina, które poszerza horyzonty. Wierzymy, że filmy uwrażliwiają, pozwalają zrozumieć innych, dają okazję do rozmów i do spojrzenia na rzeczywistość z innej perspektywy. Takie właśnie kino będzie można odnaleźć podczas tegorocznej odsłony: stacjonarnie od 30 września do 8 października w KNH, a także online od 12 do 29 przeździernika. 

Jubileuszowa edycja to najepszy dowód na to, jak rozwinął się sam Festiwal. Wcześniej znany jako Kino Dzieci, w tym roku zmienia swoją nazwę na Młode Horyzonty. Nowej nazwie towarzyszy nowa strona wizualna wydarzenia. To również sygnał dla dorastającej widowni, że może z nami zostać i znaleźć w programie festiwalu więcej propozycji dla starszych. Niezmienna pozostaje jednak misja i program pełen wartościowego kina, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – najmłodsi, nastolatkowie, a także towarzyszący im dorośli.

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!