repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 30 września 2023.

Mała Podróż - zestaw

czas: 51’
język: polski

kategoria wiekowa: 6-10

Czy każda podróż musi oznaczać wyprawę na drugi koniec świata? Oczywiście, że nie! Czasem równie fascynujące może być… po prostu wybranie się do lasu albo pobliskiego ogrodu.

Czasem mała wyprawa może przynieść nam mnóstwo nowych wrażeń, o czym przekonują się bohaterowie zestawu, którzy uwielbiają poznawać fascynujący świat przyrody. Warren wolne chwile spędza nad pobliskim stawem, gdzie rosną wierzby, Zuzia odkrywa tajemnice ogrodu, a Jean zostaje zabrany przez swoją ukochaną papugę na wyprawę w przestworza. Niekiedy warto jednak spojrzeć na naturę z nieco innej perspektywy… Co dzieje się pod ziemią, kiedy rośnie rzepa? I kim jest Autosaurus rex, tajemniczy gatunek, który opanował naszą planetę? By znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytania, zabierzcie lupy i lornetki i udajcie się z nami w świat przyrodniczych przygód!

Czy wiesz, że…

gruszki na wierzbie mogą istnieć naprawdę? To powiedzenie wzięło się od owoców jednej z odmian gruszy wierzbolistnej, którą współcześnie można zobaczyć w Kórniku w Wielkopolsce.

W programie:

  • Zuzia w Ogrodzie, Czechy 2022
  • Autosaurus rex, Szwajcaria 2022, polska premiera
  • Rzepa, Estonia 2022
  • Mała podróż, Francja 2022, polska premiera
  • Warren i trzy wierzby, Belgia 2023, polska premiera

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!