repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 3 października 2023.

plakat

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica

LasseMajas detektivbyrå - Detförstamysteriet

reż. Josephine Bornebusch

czas: 95’
produkcja: Szwecja 2018
język: polski

gatunek: familijny, przygodowy
kategoria wiekowa: 6-10

Pierwsze zlecenie dla Biura Detektywistycznego Lassego i Mai! Przed rozpoczęciem ważnego konkursu w szkole w Valleby znika cenna nagroda. Czy młodym detektywom uda się ją odnaleźć?

Bohaterowie popularnej serii filmów otrzymują pierwsze poważne zlecenie. Konkurs Hammarabi ma szansę stać się wielkim wydarzeniem w szkole w Valleby. Nagrodą jest starożytna księga, w której spisano zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem konkursu książka znika w tajemniczych okolicznościach. Bez niej konkurs nie może się odbyć! Uczniowie szykowaliby się na próżno, a w dodatku szkoła straciłaby swój prestiż. Od początku zaangażowani w sprawę Lasse i Maja podejmują próbę odnalezienia zguby. Energiczna i przebojowa dziewczynka jest zupełnym przeciwieństwem nieśmiałego Lassego. Czy dzieci dojdą po nitce do kłębka do finału sprawy i jak w rozwiązaniu zagadki pomoże im biała gołębica? Przebojowy wstęp do uwielbianej przez młodych widzów i widzki serii filmów o przygodach małych detektywów.

Film Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica powstał na podstawie bestsellerowych książek autorstwa Martina Widmarka i Heleny Willis.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!