repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 6 października 2023.

Super Futrzak ratuje świat

Supermarsu 2

reż. Joona Tena

czas: 90’
produkcja: Finlandia 2022
obsada: Senni Peltoniemi, Lumo Levy, Lucas Timperi, Kaius Österman, Tommi Korpela, Kari Hietalahti, Jani Karvinen, Essi Hellen
język: polski

gatunek: familijny
kategoria wiekowa: 6-10

Przed Super Futrzakiem kolejne ważne zadanie – tym razem musi uchronić miejscowe pszczoły przed wyginięciem. By uratować przyrodę, będzie nawet podróżować w czasie!

Emilia to z pozoru zwyczajna dziewczyna, która chodzi do szkoły i pasjonuje się zwierzętami. Kiedy jednak bierze łyk wody ze swojej tajemniczej butelki, zamienia się w Superfutrzaka – obdarzoną magicznymi mocami świnkę morską! Pewnego dnia dostaje bardzo odpowiedzialne zadanie – musi przenieść się w czasie i zapobiec ekologicznej katastrofie. Zagrożone są okoliczne pszczoły, a to przecież tak ważne dla środowiska owady. Przed Emilią ekscytująca przygoda, ale też wymagająca misja. W tej pełnej humoru opowieści dowiadujemy się, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne oraz że… dla dzielnych świnek morskich nie ma rzeczy niemożliwych!

Czy wiesz, że…

pszczoły potrafią latać nawet z prędkością 25 km/h i poruszać skrzydłami kilkaset razy na sekundę? To niesamowici lotnicy!

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!