repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Kino zawsze Cię wysłucha, nie zada głupich pytań, podpowie, co robić, gdy znajdziesz się na zakręcie i rozweseli w pochmurny dzień. Kino to znakomity przyjaciel. Dołącz do Klubu Przyjaciół Kina Nowe Horyzonty i korzystaj z wyjątkowych zniżek, bonusów i przywilejów: każdy Klubowicz i Klubowiczka może zakupić zniżkowe bilety dla siebie i jednej osoby towarzyszącej na seanse repertuarowe od wtorku do niedzieli (poza pokazami specjalnymi, przeglądami, festiwalami oraz seansami, na które dystrybutor filmu wymaga wyższej ceny biletów).

  • ceny biletów od wtorku do niedzieli (2D): 19 zł
  • specjalne ceny na pokazy filmowe (pokazy przedpremierowe, przeglądy, retrospektywy)
  • 50% zniżki na kawę (czarna, biała, espresso, cappuccino, latte, flat white) w kinowym bistro
  • zniżki na zakupy w księgarni Tajne Komplety w Kinie Nowe Horyzonty i w Tajnych Kompletach przy ul. Przejście Garncarskie 2 (rabat na książki i płyty DVD)
  • zniżka na zakup karnetu festiwalowego Nowe Horyzonty i American Film Festival (wyłącznie dla klubowicza, nie obowiązuje osoby towarzyszącej)

Cena karty klubowej: 25 zł.

Karta ważna jest przez 12 miesięcy od daty wydania. Po upływie tego okresu istnieje możliwość jej przedłużenia. Karta dostępna jest w kasach Kina Nowe Horyzonty. Aby dołączyć do klubu, wystarczy wypełnić deklarację (w kasach kina lub przez formularz elektroniczny). 

Liczba kart jest ograniczona.

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!