Indeks filmów
Dzień
Indeks A-Z / 0-9
Kraj
Cykl
tytuł / reżyser
 
Czechosłowacka Nowa Fala
1 2  
seanse:
Czechosłowacka Nowa Fala: 322
Dušan Hanák / Czechosłowacja 1969 / 94’
05 maja
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Chrystusowe lata
Crucial Years / Kristove roky
Juraj Jakubisko / Czechosłowacja 1967 / 93’
14 kwi
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Czarny Piotruś
Black Peter / Černý Petr
Miloš Forman / Czechosłowacja 1964 / 85’
07 kwi
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Diamenty nocy
Diamonds of the Night / Démanty noci
Jan Němec / Czechosłowacja 1964 / 64’
19 kwi
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Dzień nasz codzienny...
Our Daily Day... / Deň náš každodenný...
Otakar Krivánek / Czechosłowacja 1969 / 89’
17 mar
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Gdy skończy się ta noc
Before This Night Is Over / Kým sa skončí táto noc
Peter Solan / Czechosłowacja 1965 / 86’
03 mar
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Intymne oświetlenie
Intimate Lighting / Intimní osvětlení
Ivan Passer / Czechosłowacja 1966 / 71’
16 cze
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Małgorzata, córka Łazarza
Marketa Lazarová
František Vláčil / Czechosłowacja 1967 / 162’
09 cze
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: O uroczystości i gościach
The Party and the Guests / O slavnosti a hostech
Jan Němec / Czechosłowacja 1966 / 68’
30 cze
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Obrazy starego świata
Pictures of the Old World / Obrazy starého sveta
Dušan Hanák / Czechosłowacja 1972 / 70’
23 cze
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Owoce rajskich drzew spożywamy
Fruit of Paradise / Ovoce stromů rajských jíme
Věra Chytilová / Czechosłowacja, Belgia 1969 / 95’
19 maja
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Palacz zwłok
The Cremator / Spalovač mrtvol
Juraj Herz / Czechosłowacja 1969 / 95’
02 cze
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Pali się, moja panno
The Firemen's Ball / Hoří, má panenko!
Miloš Forman / Czechosłowacja, Włochy 1967 / 70’
10 mar
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Pierwszy krzyk
The Cry / Křik
Jaromil Jireš / Czechosłowacja 1963 / 80’
31 mar
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Pociągi pod specjalnym nadzorem
Closely Watched Trains / Ostře sledované vlaky
Jiři Menzel / Czechosłowacja 1966 / 89’
24 mar
19:00
1 2  
Akademia Kina Światowego (2019/2020): Mad Max 
Akademia Kina Światowego (2019/2020)
George Miller
Baranek Shaun Film. Farmageddon 
Will Becher, Richard Phelan, Francja, USA, Wielka Brytania 2019
Basia 3 
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski, Polska 2019
Boże Ciało 
Jan Komasa, Polska 2019
Ból i blask 
Pedro Almodóvar, Hiszpania 2019
Dni Filmowe LUX 2019: Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia 
Dni Filmowe LUX 2019
Teona Strugar Mitevska, Macedonia, Belgia, Francja, Chorwacja, Słowenia 2019
Gordon i Paddy 
Linda Hamback, Szwecja 2017
Ikar. Legenda Mietka Kosza 
Maciej Pieprzyca, Polska 2019
Joker 
Todd Phillips, USA 2019
Kino na bis: Zama 
Kino na bis
Lucrecia Martel, Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Dominikana, Francja, Holandia, Meksyk, Szwajcaria, USA, Portugalia, Liban 2017
Legiony (seans dla szkoły) 
Dariusz Gajewski, Polska 2019
Niewidoczne życie sióstr Gusmão 
Karim Aïnouz, Brazylia 2019
(Nie)znajomi 
Tadeusz Śliwa, Polska 2019
Obywatel Jones 
Agnieszka Holland, Polska, Wielka Brytania, Ukraina 2019
Parasite 
Bong Joon-ho, Korea Południowa 2019
Piłsudski (seans dla szkoły) 
Michał Rosa, Polska 2019
Portret kobiety w ogniu 
Céline Sciamma, Francja 2019
Rodzina Addamsów 
Greg Tiernan, Conrad Vernon, USA, Wielka Brytania, Kanada 2019
Ukryta gra 
Łukasz Kośmicki, Polska 2019
Van Gogh. U bram wieczności 
Julian Schnabel, Irlandia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, USA 2018
Wysoka dziewczyna 
Kantemir Bałagow, Rosja 2019
Czarownica 2 (polski dubbing) 
Joachim Rønning, USA 2019
rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.