Indeks filmów
Dzień
Indeks A-Z / 0-9
Kraj
Cykl
tytuł / reżyser
 
Czechosłowacka Nowa Fala
1 2  
seanse:
Czechosłowacka Nowa Fala: 322
Dušan Hanák / Czechosłowacja 1969 / 94’
05 maja
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Chrystusowe lata
Crucial Years / Kristove roky
Juraj Jakubisko / Czechosłowacja 1967 / 93’
14 kwi
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Czarny Piotruś
Black Peter / Černý Petr
Miloš Forman / Czechosłowacja 1964 / 85’
07 kwi
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Diamenty nocy
Diamonds of the Night / Démanty noci
Jan Němec / Czechosłowacja 1964 / 64’
19 kwi
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Dzień nasz codzienny...
Our Daily Day... / Deň náš každodenný...
Otakar Krivánek / Czechosłowacja 1969 / 89’
17 mar
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Gdy skończy się ta noc
Before This Night Is Over / Kým sa skončí táto noc
Peter Solan / Czechosłowacja 1965 / 86’
03 mar
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Intymne oświetlenie
Intimate Lighting / Intimní osvětlení
Ivan Passer / Czechosłowacja 1966 / 71’
16 cze
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Małgorzata, córka Łazarza
Marketa Lazarová
František Vláčil / Czechosłowacja 1967 / 162’
09 cze
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: O uroczystości i gościach
The Party and the Guests / O slavnosti a hostech
Jan Němec / Czechosłowacja 1966 / 68’
30 cze
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Obrazy starego świata
Pictures of the Old World / Obrazy starého sveta
Dušan Hanák / Czechosłowacja 1972 / 70’
23 cze
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Owoce rajskich drzew spożywamy
Fruit of Paradise / Ovoce stromů rajských jíme
Věra Chytilová / Czechosłowacja, Belgia 1969 / 95’
19 maja
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Palacz zwłok
The Cremator / Spalovač mrtvol
Juraj Herz / Czechosłowacja 1969 / 95’
02 cze
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Pali się, moja panno
The Firemen's Ball / Hoří, má panenko!
Miloš Forman / Czechosłowacja, Włochy 1967 / 70’
10 mar
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Pierwszy krzyk
The Cry / Křik
Jaromil Jireš / Czechosłowacja 1963 / 80’
31 mar
19:00
Czechosłowacka Nowa Fala: Pociągi pod specjalnym nadzorem
Closely Watched Trains / Ostře sledované vlaky
Jiři Menzel / Czechosłowacja 1966 / 89’
24 mar
19:00
1 2  
Boże Ciało 
Jan Komasa, Polska 2019
Jojo Rabbit 
Taika Waititi, USA, Niemcy 2019
Kłamstewko 
Lulu Wang, USA 2019
Mistrzowie Kina: Na zawsze Laurence 
Mistrzowie Kina
Xavier Dolan, Francja, Kanada 2012
Monos 
Pokazy specjalne
Alejandro Landes, Argentyna, Holandia, Niemcy, Szwecja, Kolumbia, Urugwaj 2019
Oh, Boy! 
Pokazy specjalne
Jan Ole Gerster, Niemcy 2012
Parasite 
Bong Joon-ho, Korea Południowa 2019
Tommaso 
Abel Ferrara, Włochy, Wielka Brytania, USA 2019
Basia 3 
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski, Polska 2019
Dzieci z Bullerbyn 
Bohaterowie Astrid Lindgren
Lasse Hallström, Szwecja, Włochy 1986
Marona - psia opowieść (lektor) 
Anca Damian, Rumunia, Francja, Belgia 2019
Miłość mojego brata 
Monia Chokri, Kanada 2019
Poznajmy się jeszcze raz 
Nicolas Bedos, Francja 2019
Szybcy i śnieżni 
Benoît Godbout, Kanada 2018
Wózkownia: Małe kobietki 
Wózkownia
Greta Gerwig, USA 2019
rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.