Indeks filmów
Dzień
Indeks A-Z / 0-9
Kraj
Cykl
tytuł / reżyser
 
Filmy w repertuarze
1 2  
seanse:
1917
Sam Mendes / USA 2020 / 110’
Basia 3
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski / Polska 2019 / 45’
23 sty
13:45
25 sty
11:00
26 sty
10:15
27 sty
10:15
Błąd systemu
Systemsprenger
Nora Fingscheidt / Niemcy 2019 / 118’
24 sty
17:00
25 sty
18:30
26 sty
17:00
27 sty
17:30
Boże Ciało
Corpus Christi
Jan Komasa / Polska 2019 / 115’
Deerskin
Le daim
Quentin Dupieux / Francja 2019 / 77’
23 sty
12:30 17:00 19:00
24 sty
21:15
25 sty
21:00
26 sty
21:15
Dwóch papieży
The Two Popes
Fernando Meirelles / Wielka Brytania, Włochy, Argentyna, USA 2019 / 125’
24 sty
13:45
27 sty
11:00
28 sty
11:30
29 sty
11:30
Gorący temat
Bombshell
Jay Roach / Kanada, USA 2019 / 108’
Jojo Rabbit
Taika Waititi / USA, Niemcy 2019 / 108’
Joker
Todd Phillips / USA 2019 / 122’
23 sty
12:15
27 sty
20:45
30 sty
20:45
Judy
Rupert Goold / Wielka Brytania 2019 / 118’
23 sty
18:00
24 sty
10:45
25 sty
13:30
26 sty
09:50
Kraina lodu 2
Frozen II
Jennifer Lee, Chris Buck / USA 2019 / 103’
23 sty
10:45 13:00
Kraina miodu
Honeyland
Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov / Macedonia 2019 / 87’
23 sty
15:00 22:00
24 sty
15:00
25 sty
14:45
26 sty
14:15
Marona - psia opowieść (lektor)
L’extraordinaire voyage de Marona
Anca Damian / Rumunia, Francja, Belgia 2019 / 92’
23 sty
11:45 13:45 18:00
24 sty
10:15
25 sty
10:00 12:00
26 sty
10:00 12:00
Marona - psia opowieść (napisy)
L’extraordinaire voyage de Marona
Anca Damian / Rumunia, Francja, Belgia 2019 / 92’
27 sty
13:15
28 sty
14:00
29 sty
12:15
30 sty
14:00
Mayday
Sam Akina / Polska 2019 / 113’
23 sty
15:30 20:30
1 2  
Basia 3 
Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski, Polska 2019
Deerskin 
Quentin Dupieux, Francja 2019
Gorący temat 
Jay Roach, Kanada, USA 2019
Joker 
Todd Phillips, USA 2019
Judy 
Rupert Goold, Wielka Brytania 2019
Kraina lodu 2 
Jennifer Lee, Chris Buck, USA 2019
Kraina miodu 
Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov, Macedonia 2019
Marona - psia opowieść (lektor) 
Anca Damian, Rumunia, Francja, Belgia 2019
Mayday 
Sam Akina, Polska 2019
Na noże 
Rian Johnson, USA 2019
Oficer i szpieg 
Roman Polański, Francja, Włochy 2019
Parasite 
Bong Joon-ho, Korea Południowa 2019
Psy 3. W imię zasad 
Władysław Pasikowski, Polska 2020
Sokół z masłem orzechowym 
Tyler Nilson, Michael Schwartz, USA 2019
Tajni i fajni 
Nick Bruno, USA 2019
Tam gdzieś musi być niebo 
Elia Suleiman, Francja, Katar, Niemcy, Kanada, Turcja, Palestyna 2019
The Lighthouse 
Robert Eggers, USA, Kanada 2019
TOP 10: Parasite 
TOP 10 2019
Bong Joon-ho, Korea Południowa 2019
Wózkownia: Sokół z masłem orzechowym 
Wózkownia
Tyler Nilson, Michael Schwartz, USA 2019
rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.