repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

ceny biletów:

  • bilet wózkownia 14 zł

Dbajmy o siebie nawzajem

W trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników, przypominamy też, że w przestrzeni kina i w trakcie trwania pokazu nosimy maseczki.

Uwaga

Ze względu na zróżnicowany wiek dzieci biorących udział w seansach Wózkowni – szczególnie maluszków – prosimy o nie wnoszenie do sali kinowej zabawek i akcesoriów posiadających małe, niebezpieczne elementy, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu dzieci bawiących się w sali (mogących spowodować zakrztuszenie lub zadławienie dziecka).

Wózkownia

cz, 12:00

Po długiej przerwie wracamy do czwartkowych spotkań w ramach Wózkowni! Przed wielki ekran zapraszamy opiekunów z dziećmi - nawet tymi najmniejszymi. Przyjdź na premierowy film i nie zastanawiaj się, czy dziecko będzie komukolwiek przeszkadzać. Bo dziecko nie wyklucza z kultury!

Znamy typowe hasła związane z rodzicielstwem: „dziecko przewraca życie do góry nogami”, „narodziny dziecka to koniec wolności wyboru”, „dziecko wyklucza z życia towarzyskiego i kulturalnego”. Przecież tak nie musi być.

Nasza misja jest prosta. W ramach Wózkowni zapraszamy przed wielki ekran na seanse filmowych nowości. Najważniejsze: na pokaz możesz przyjść z dzieckiem, nawet tym najmniejszym. Nie musisz przejmować się, jeśli Twój podopieczny zacznie płakać, będzie trzeba go nakarmić lub przewinąć. Sam seans przygotowany jest tak, aby nie wzbudzić dyskomfortu najmłodszych widzów (światło delikatnie przygaszone, przyciszony dźwięk).

Informacje praktyczne

Ze względu na obostrzenia sanitarne, w trakcie najbliższych seansów nie będziemy mogli zorganizować wspólnej przestrzeni do zabawy dla dzieci. Prosimy, aby na czas pokazu dzieci pozostawały przy swoich opiekunach - w wózku, na rękach czy siedzeniu obok. Tymczasowemu zawieszeniu ulegają też warsztaty i spotkania po seansach Wózkowni.

Liczymy, że już wkrótce sytuacja pozwoli nam przywrócić wszystkie dodatkowe atrakcje, które są stałą częścią kulturalnych czwartków.

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!