repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

ceny biletów:

  • bilet wózkownia: 17 zł

Uwaga

Ze względu na zróżnicowany wiek dzieci biorących udział w seansach Wózkowni – szczególnie maluszków – prosimy o nie wnoszenie do sali kinowej zabawek i akcesoriów posiadających małe, niebezpieczne elementy, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu dzieci bawiących się w sali (mogących spowodować zakrztuszenie lub zadławienie dziecka).

Wózkownia

czw, 12:00

Jesteś świeżo upieczonym rodzicem? To oferta dla Ciebie. Przyjdź na premierowy film i nie zastanawiaj się, czy dziecko będzie komukolwiek przeszkadzać. Dziecko nie wyklucza z kultury!

Znamy typowe hasła związane z rodzicielstwem: „dziecko przewraca życie do góry nogami”, „narodziny dziecka to koniec wolności wyboru”, „dziecko wyklucza z życia towarzyskiego i kulturalnego”. Przecież tak nie musi być.

Nasza misja jest prosta. W ramach Wózkowni zapraszamy na filmowe nowości, spotkania z ciekawymi ludźmi i gorące dyskusje. Najważniejsze: na pokaz możesz przyjść z dzieckiem, nawet tym najmniejszym. Nie musisz przejmować się, jeśli Twój podopieczny zacznie płakać, będzie trzeba go nakarmić lub przewinąć. Dla nieco starszych dzieci przygotowaliśmy zabawki i miejsce do rysowania (w sali kinowej). Sam seans przygotowany jest tak, aby nie wzbudzić dyskomfortu najmłodszych widzów (światło delikatnie przygaszone, przyciszony dźwięk).

Wózkownia to:

  • seans filmowy (najświeższe i najlepsze filmy),
  • rozmowy i dyskusje tematyczne,
  • pogłębianie zainteresowań kulturalnych i nie tylko (inspiracje i fascynacje),
  • SWAP (wymiana dziecięcych ubrań oraz przedmiotów niezbędnych, gdy pojawią się dzieci).

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!