repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Tam, gdzie trawa jest bardziej zielona reż. Jocelyn DeBoer, Dawn Luebbe
Aktualności

Śmiech na sali

15 maja

Czas na guilty pleasure z prawdziwego zdarzenia! Przybywamy z misją odstresowania i rozbawienia. Od legendarnych wygłupów, przez nieśmiertelne dialogi i najświeższe filmowe dziwolągi. Powagę zostaw przy wejściu.

tu króluje komedia

Któż mógłby się oprzeć absurdalnemu czarowi mistrzów brytyjskiego humoru? Spotkamy Króla Artura i jego nieustraszonych (choć niezbyt kompetentnych) rycerzy, którzy wędrują przez Anglię w poszukiwaniu mistycznego kielicha. Nie daj się zwieść średniowiecznemu settingowi – jedynym prawdziwym zagrożeniem są tu nieoczekiwanie krwiożercze króliki. 

najgorszy film ever

Niezręczne dialogi, niewiarygodnie dziwne decyzje reżyserskie i aktorskie oraz fabuła, która wydaje się ignorować wszelkie znane konwencje narracyjne. Cykl „Najlepsze z Najgorszych” łączy ludzi gotowych śmiać się z nieudolności, cieszyć nieszczęściem i doceniać niewytłumaczalne.

co to właściwie było???

Na WTF Fest nawet najbardziej zagorzały kinoman może poczuć się jak na pierwszej randce z filmem – trochę zdenerwowany, trochę podekscytowany i całkowicie niepewny, co przyniesie następny seans. To festiwal dla tych wszystkich, którzy lubią, kiedy film trochę trzepie po głowie. 

 

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!