Indeks filmów
Dzień
Indeks A-Z / 0-9
Kraj
Cykl
tytuł / reżyser
 
Europejskie Nagrody Filmowe
1 2  
seanse:
Europejskie Nagrody Filmowe: 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
4 Months, 3 Weeks & 2 Days / 4 luni, 3 săptămâni și 2 zile
Cristian Mungiu / Rumunia 2007 / 113’
30 lis
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Amelia
Amélie / Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
Jean-Pierre-Jeunet / Francja 2001 / 129’
23 paź
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Autor widmo
The Ghost Writer
Roman Polański / Francja, Niemcy, Wielka Brytania 2010 / 128’
14 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Biała wstążka
The White Ribbon / Das weiße Band
Michael Haneke / Niemcy, Austria, Francja, Włochy 2009 / 144’
05 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Głową w mur
Against the Wall / Gegen die Wand
Fatih Akin / Niemcy 2004 / 121’
20 lis
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Goło i wesoło
The Full Monty
Peter Cattaneo / Wielka Brytania, USA 1997 / 91’
02 paź
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Gomorra
Matteo Garrone / Włochy 2008 / 135’
04 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Good Bye, Lenin!
Wolfgang Becker / Niemcy 2003 / 121’
18 lis
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Ida
Paweł Pawlikowski / Polska, Dania, Francja, Wielka Brytania 2013 / 80’
29 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Krótki film o zabijaniu
A Short Film About Killing
Krzysztof Kieślowski / Polska 1987 / 84’
06 wrz
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Lamerica
Gianni Amelio / Włochy, Francja, Szwajcaria, Austria 1994 / 125’
20 wrz
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Melancholia
Melancholy
Lars von Trier / Dania, Szwecja, Francja, Niemcy 2011 / 130’
17 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Miłość
Love / Amour
Michael Haneke / Francja, Niemcy, Austria 2012 / 126’
27 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Młodość
Youth
Paolo Sorrentino / Włochy, Francja 2015 / 118’
30 gru
19:30
Europejskie Nagrody Filmowe: Otwarte drzwi
Open Doors / Porte aperte
Gianni Amelio / Włochy 1990 / 108’
11 wrz
19:30
1 2  
Błąd systemu 
Nora Fingscheidt, Niemcy 2019
Deerskin 
Quentin Dupieux, Francja 2019
Dwóch papieży 
Fernando Meirelles, Wielka Brytania, Włochy, Argentyna, USA 2019
Gorący temat 
Jay Roach, Kanada, USA 2019
Jojo Rabbit 
Taika Waititi, USA, Niemcy 2019
Kraina miodu 
Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov, Macedonia 2019
Kultowe NoHo: "Fight Club" 
Wydarzenia specjalne
David Fincher, Niemcy, USA 1999
Mistrzowie Kina: Thor: Ragnarok 
Mistrzowie Kina
Taika Waititi, USA 2017
Na noże 
Rian Johnson, USA 2019
Parasite 
Bong Joon-ho, Korea Południowa 2019
Proxima 
Alice Winocour, USA, Niemcy 2019
Psy 3. W imię zasad 
Władysław Pasikowski, Polska 2020
Richard Jewell 
Clint Eastwood, USA 2019
The Lighthouse 
Robert Eggers, USA, Kanada 2019
Judy 
Rupert Goold, Wielka Brytania 2019
Marona - psia opowieść (lektor) 
Anca Damian, Rumunia, Francja, Belgia 2019
Oficer i szpieg 
Roman Polański, Francja, Włochy 2019
Tam gdzieś musi być niebo 
Elia Suleiman, Francja, Katar, Niemcy, Kanada, Turcja, Palestyna 2019
rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.