repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 15 czerwca 2019.

BikingMan Peru – Inca Divide, BikingMan Corsica, BikingMan Taivan, BikingMan Oman

Bike Days: BikingMan Peru – Inca Divide, BikingMan Corsica, BikingMan Taivan, BikingMan Oman

czas: 99’

BikingMan: Peru - Inca Divide

reż. Anthony Gordon, Australia 2018, 27'

1800 km w ciągu 12 dni. Nie robi wrażenia? Słabe, przecież zwycięzca tegorocznego Race Through Poland pokonał 1400 km w 3 dni. Tylko że BikingMan jest jednym z najtrudniejszych wyzwań wytrzymałościowych dla sportowców. Decydują o tym ekstremalne wysokości. Pamiętajcie, dokąd się wybieramy - Peru! Kolejna część przygód sfilmowana przez Gordona.

BikingMan Corsica
reż. Anthony Gordon, Australia: 2018, 27' 

Gordon jeździ po świecie i filmuje skrajnie niebezpieczne i wymagające wyścigi rowerowe. Byliśmy już w Peru, teraz czas na Korsykę. Być może ten opis nie jest zbyt rozbudowany, ale gwarantujemy, że lepiej spędzić czas w kinowej sali i podziwiać szalone zjazdy, niż czytać przydługie zdania.

BikingMan: Taiwan
reż. Anthony Gordon, Australia 2018, 22'

Jest taki piosenkarz, Quebonafide. Gdy miał jeszcze czas nagrywać fajne utwory, stworzył płytę “Egzotyka”. Każdy kawałek był inspirowany podróżą do innego kraju na świecie. Podobnie rzecz się ma z BikingManem. Podróżuje. W tym odcinku kamery Gordona rejestrują kolejny etap jednego z najbardziej wymagających wyścigów w pięknych krajobrazach Tajwanu.

BikingMan: Oman
reż. Anthony Gordon, Australia 2018, 22'

BikingMan nie był jeszcze w Omanie. Aż do dziś. Autor rejestruje ultrakolarski wyścig, jedno z najtrudniejszych wyzwań wytrzymałościowych dla sportowców, którzy są gotowi pokonać wszystkie swoje ograniczenia. Niezależnie od rodzaju terenu i warunków pogodowych. Razem z grupą ultrakolarzy wybieramy się w wyścig po Omanie.

Po seansie rozmowa przez skype z reżyserem filmów Anthony Gordonem.

 

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!