repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
My first summer, reż. Katie Found

ceny biletów:

  • 20 zł normalny
  • 18 zł klubowy
  • 16 zł bilet 3+ (przy zakupie 3 lub więcej biletów na 3 różne filmy)
Aktualności

12. LGBT Film Festival - bilety już w sprzedaży

6 wrz

Dziewięć pełnometrażowych produkcji i dwa zestawy shortów. O kształtowaniu i odkrywaniu własnej tożsamości, a przede wszystkim o tym, jak silna jest miłość, która nie pyta o płeć. Od 17 września zapraszamy na dwunastą edycję LGBT Film Festival.

Tegoroczny program to zestaw poruszających opowieści, które mienią się kolorami i emocjami. Na wielkim ekranie zobaczymy m.in My first summer - pięknie sfilmowaną opowieść z gatunku coming of age, gdzie czas dorastania ukazany jest przez pryzmat pierwszej miłości, przyjaźni, ale również motywu godzenia się ze stratą.

O życiu młodych osób opowiada również brazylijska produkcja Valentina, która upomina się o społeczną równość w traktowaniu osób transpłciowych. Jednocześnie to historia o wyzwaniach, z jakimi zmagają się wszyscy, którzy decydują się żyć w zgodzie ze sobą.

Motyw walki o siebie i swoje marzenia odnajdziemy także w debiucie reżyserskim Evi Romen, Dlaczego ty. Z kolei w podróż przed siebie wyruszymy dzięki Odpowiedzi na wszystko - historii, w której kino drogi krzyżuje się z romansem, a nieoczekiwane spotkania są jak kierunkowskazy, prowadzące do celu.

17 września, piątek

18 września, sobota

19 września, niedziela

20 września, poniedziałek

21 września, wtorek

22 września, środa

23 września, czwartek

24 września (piątek) zapraszamy również na pokaz specjalny filmu Not a boy, not a girl, więcej szczegółów tutaj

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!