repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 18 września 2021.

plakat
czas: 82’
produkcja: Hiszpania, Niemcy, Francja, Szwajcaria, Australia, Kanada

W programie:

 • Colada (The Wash In Love), 10',
  Maria kocha się w swojej sąsiadce, Susanie. Chce sprawić, by kobieta odwzajemniła jej uczucia, ale spotyka ją tylko przy rozwieszaniu prania.
 • Deine schöne Gestalt (Beautiful You), 19',
  Christine, próbująca na wszelkie sposoby przywrócić głos swojej niemej córce, spotyka Leonorę. Skupiona na obowiązkach rodzinnych kobieta staje się coraz bardziej świadoma własnej nieumiejętności wyrażania wewnętrznych pragnień.
 • Regarde passer mon fantôme (See my ghost passing away), 12',
  Gdzieś na granicy marzeń sennych i koszmarów Lilith widzi ducha utraconej miłości. Zachwycające wizualnie, enigmatyczne ghost story o nastoletnich uczuciach.
 • Ayaneh, 14',
  Pewnego dnia Ayaneh spotyka na basenie Annę, która od razu ją zaciekawiła. W miarę rozwoju ich relacji religijna rodzina Ayaneh wyraża coraz większy sprzeciw wobec nowej znajomości córki.
 • Strangers, 14'
  Adrienne i Stewart muszą zająć się swoją chorującą matką, która - eksplorując swoją seksualną tożsamość - zaczyna łamać zasady domu opieki. Wzruszająco-zabawny, zniuansowany portret jesieni życia.
 • Noor & Layla, 13'
  Noor i Layla postanawiają się rozstać. To koniec ich wspólnej drogi czy może... początek? Obserwujemy pięć przełomowych momentów z ich życia, którym za każdym razem towarzyszy muzułmańskie wezwanie do modlitwy.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!