repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Psi Patrol. Film, reż. Cal Brunker
Aktualności

Premiery tygodnia

3 wrz

Sprawdź, co nowego w repertuarze!

Na myśl o premierach tygodnia, aż trzęsą nam się uszy. Ogonem merda też drużyna Psiego Patrolu, który zrywa się ze smyczy i wbiega do kinowego repertuaru. Od dziś na naszych ekranach gości pełnometrażowa wersja historii o przygodach nieustraszonych czworonogów, dla których „podaj łapę” to najważniejsza komenda.

Filmowy nokaut szykuje się też w uniwersum Marvela - wszystko za sprawą najnowszej produkcji Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Wschodnie sztuki walki, niesamowite krajobrazy oraz nagrodzona Złotym Globem Awkwafina - to nie może się nie udać.

W nadchodzącym tygodniu zapraszamy też na przedpremierowe pokazy nominowanej do Oscara Aidy. Dzieło Jasmili Žbani to kino na wskroś przeszywające, które opowiada o jednej z najczarniejszych kart współczesnej historii Europy. Jednocześnie to obraz wojny widzianej oczami kobiet: reżyserki i jej tytułowej bohaterki.

Aida

reż. Jasmila Žbanić / Polska, Niemcy, Francja, Holandia, Norwegia, Austria, Turcja, Rumunia, Bośnia i Hercegowina 2020 / 101’
jutro15:15

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!