repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Minari, reż. Lee Isaac Chung
Aktualności

Zobacz filmy nominowane do Oscarów (zanim zamkną kino)!

15 mar

Czas, start! Dziś poznaliśmy listę filmów nominowanych do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, a tym samym możemy zacząć planować nadrabianie (lub ponowne oglądanie) produkcji, które mają szansę zdobyć Oscary (ceremonia rozpocznie się 26 kwietnia). Układanie planów przypomina w tym roku grę w ruletkę, dlatego zachęcamy, żeby nie zwlekać i czym prędzej wybrać się do Kina Nowe Horyzonty na pokazy nominowanych filmów.

W naszym repertuarze znalazło się (lub znajdzie się wkrótce) co najmniej 6 tytułów o łącznej wartości aż 27 nominacji do Oscarów: Nomadland (6 nominacji), Obiecująca. Młoda. Kobieta. (5 nominacji), Co w duszy gra (2 nominacje), Minari (6 nominacji), Sound of Metal (6 nominacji) oraz Na rauszu (2 nominacje).

Nominacje w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz adaptowany, aktorka pierwszoplanowa, zdjęcia i montaż. Pokazy przedpremierowe od najbliższego piątku, bilety już w sprzedaży!

Nominacje w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz oryginalny, aktorka pierwszoplanowa, montaż. Film w bieżącym repertuarze kina, bilety już w sprzedaży!

Nominacje w kategoriach: najlepszy film, aktor pierwszoplanowy, aktor drugoplanowy, scenariusz oryginalny, dźwięk, montaż. Film w bieżącym repertuarze kina, bilety już w sprzedaży!

Nominacje w kategoriach: najlepsza animacja i muzyka. Film w bieżącym repertuarze kina, bilety już w sprzedaży!

Nominacje w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz oryginalny, aktor pierwszoplanowy, aktorka drugoplanowa i muzyka. Pokazy przedpremierowe od najbliższej soboty, bilety wkrótce w sprzedaży.

Nominacje w kategoriach: najlepszy reżyser i film międzynarodowy (dawniej film nieanglojęzyczny). Pokazy przedpremierowe od 26 marca, bilety wkrótce w sprzedaży.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!