repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Aktualności

Kup Pani Książkę: weź udział w specjalnym kiermaszu

5 mar

Czytasz, czyli pomagasz. Kino Nowe Horyzonty ponownie łączy siły z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i zaprasza do udziału w najnowszej odsłonie akcji "Kup Pani Książkę". Od najbliższego piątku do poniedziałku (5-8 marca) zapraszamy do KNH na charytatywny kiermasz książek. Całkowity dochód ze sprzedaży tradycyjnie zostanie przeznaczony na poprawę jakości życia podopiecznych Fundacji, a także ich rodzin.

Pandemiczne czasy wpłynęły na (niewielką) zmianę formuły, w której zostanie zorganizowana akcja "Kup Pani Książkę". Od piątku zapraszamy na stacjonarną odsłonę kiermaszu we wrocławskim kinie, z kolei między 5 a 21 marca zachęcamy do udziału w online'owej odsłonie wydarzenia.

Nasza miłość do akcji "Kup Pani Książkę" opiera się na dwóch solidnych filarach: po pierwsze, to znakomita okazja do wsparcia najbardziej potrzebujących, po drugie - szansa, żeby dać drugie życie świetnym książkom. W tym roku akcja idealnie wpisuje się w Dzień Kobiet - jako najlepsze źródło, w którym można zaopatrzyć się w prezenty.

Więcej szczegółów o "Kup Pani Książkę" 

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci została powołana w 2007 roku w celu pozyskiwania środków na prowadzenie domowego hospicjum dla dzieci. Fundacja to organizacja pożytku publicznego, dzięki czemu możecie Państwo przekazać 1% podatku dochodowego w ramach rozliczenia rocznego PIT. Wpływy z akcji charytatywnych pozwalają na poprawę jakości życia ponad sześćdziesięciu nieuleczalnie i przewlekle chorych podopiecznych, a także ich rodzicom.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!