repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Jeźdźcy sprawiedliwości, reż. Anders Thomas Jensen
Aktualności

Podwójna dawka Madsa Mikkelsena: "Na rauszu" i "Jeźdźcy sprawiedliwości"

2 mar

Na pierwsze danie: Mads Mikkelsen, na drugie: Mads Mikkelsen. Duński aktor to najlepiej zbilansowany posiłek, który może (i powinien) przyjąć każdy miłośnik kina. Dbając o dobrą dietę kinomanów, 7 marca zapraszamy na ucztę, podczas której zaserwujemy podwójną dawkę Madsa Mikkelsena - najpierw znakomity aperitif, czyli Jeźdźcy sprawiedliwości, a później wyborny finisz - Na rauszu. Bon appétit!

7 marca, niedziela

Najbardziej pikantna pozycja w naszym menu. Mads i koledzy ładują karabiny, ostrzą noże i postanawiają rozwikłać zagadkę śmierci żony Madsa, która oficjalnie zginęła w katastrofie kolejowej, a nieoficjalnie stała się ofiarą zamachu terrorystycznego. Akcja, skandynawski czarny humor, no i znakomity Mads Mikkelsen - oto Jeźdźcy sprawiedliwości.

Najlepszy drink, który wypijecie w życiu. W Na rauszu śledzimy historię grupy kolegów, którzy postanawiają sprawdzić na własnej skórze (i wątrobach) teorię, jakoby każdy człowiek rodził się z niedoborem 0,5 promila alkoholu we krwi. Najnowszy film Thomasa Vinterberga to znakomity komediodramat o nadmiernych skutkach upojenia (i alkoholem, i życiem) oraz piękna oda do porannego kaca.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!