repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 25 września 2021.

Zuzia i jej kotek

Meine Freundin Conni – Das Geheimnis um Kater Mau

reż. Ansgar Niebuhr, Victoriano Rubio

czas: 76’
produkcja: Niemcy 2020
obsada: Mia Ciscon, Séafra O’Rourke, Siobhán Ni Thuairisg, Zac Ciscon
język: polski

gatunek: animacja
kategoria wiekowa: 4+
polska premiera

Zwierzęta, przyjaciele, duchy i wiele tajemnic! Adaptacja popularnych w Polsce książek dla przedszkolaków o przygodach Zuzi nie pozwoli Wam się nudzić nawet na chwilę.

Żywiołowa Zuzia wyjeżdża właśnie na przedszkolną wycieczkę do zabytkowego młyna i zamku. Nie będzie jej kilka dni. Jaka szkoda, że nie może zabrać ze sobą ukochanego kota! Na miejscu okazuje się, że zwierzak znalazł sposób, żeby wsiąść do autokaru. Psoci strasznie, a odpowiedzialność za jego figle spada na Łukasza, syna właścicielki młyna, i jego szopa Oskara. A może to niespokojne duchy zamku tak harcują? W każdym razie z młyna zaczynają znikać cenne przedmioty. Zuzia i Łukasz muszą się dowiedzieć, kto kradnie biżuterię. Jeśli nie znajdą złodziejaszka, mama chłopca – przekonana, że to wina Oskara – odda go do zoo. Na drodze do rozwiązania zagadki trzeba podjąć wiele niełatwych decyzji. A przecież w nerwowych sytuacjach czasem nawet dorośli tracą z oczu to, co najważniejsze…

Czy wiesz, że...

rezolutna Zuzia zostanie polubiona przez wszystkich fanów historii Basi i Miśka Zdziśka - też nosi bluzę w biało-czerwone paski!

Książki o przygodach Zuzi to część popularnej serii Mądra Mysz.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!