repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 3 października 2021.

plakat

Nelly Rapp - Upiorna Agentka

Nelly Rapp - Monsteragent

reż. Amanda Adolfsson

czas: 92’
produkcja: Szwecja 2020
obsada: Matilda Gross, Lily Wahlsteen, Marianne Mörck, Johan Rheborg, Björn Gustafsson, Jens Ohlin
język: polski

gatunek: przygodowy, komedia, familijny, fanstastyczny
kategoria wiekowa: 8+
polska premiera
Uwaga: w filmie występują upiory, wampiry, wilkołaki i inne potwory.

11-letnia Nelly jest outsiderką i trudno jej nawiązać kontakty z rówieśnikami. Jej jedynym wiernym przyjacielem jest pies Londyn. Nelly ma właśnie spędzić tydzień ferii u dawno niewidzianego wujka Hannibala. Od momentu przekroczenia progu jego olbrzymiej rezydencji Nelly zauważa, że w tej posiadłości dzieją się naprawdę bardzo dziwne rzeczy…

Nelly Rapp niespodziewanie wkracza w świat upiorów i tajnych agentów, którzy pilnują równowagi pomiędzy ludźmi a potworami. Dziewczynka dzięki swojemu detektywistycznemu zacięciu odkrywa podejrzany dom, w którym mieszka frankensteiniaczka Roberta. Początkowo Nelly chce udowodnić wujkowi, że zasługuje na miano upiornej agentki. Postanawia złapać potworzycę Robertę i oddać ją w ręce innych agentów. Szybko okazuje się, że to, co powszechnie sądzi się o frankensteiniakach nie jest prawdą. Kiedy dziewczynki zaprzyjaźniają się, Nelly postanawia pomóc Robercie spełnić jej wielkie marzenie. Na ich drodze stają jednak tajni agenci, którzy uważają, że potwory jak najszybciej muszą upodobnić się do ludzi. Ale czy to na pewno potwory zagrażają ludziom?

Nelly Rapp - Upiorna Agentka to pełna niezwykłych przygód historia z dreszczykiem o tym, że nie warto ulegać stereotypom i odrzucać kogoś tylko dlatego, że jest inny od nas samych.  

Czy wiesz, że…

ten film jest oparty na popularnej serii tytułów Martina Widmarka, bestsellerowego autora książek dla dzieci.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!