repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Bilety są za darmo - wystarczy, że odbierzesz je z kasy kina. Na jeden blok filmowy możesz wziąć maksymalnie 2 bilety. Lubimy sprawne rowery i punktualnych widzów. Pamiętaj, że jeśli film, na który masz bilet, się już rozpocznie, a Ciebie nie będzie na sali, Twoje miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej. Spóźnieni widzowie tracą szansę na obejrzenie seansu, więc bądź na czas!

Po odbiór wejściówek zapraszamy do kas kina od 9 września.

festiwal

Bike Days 2022

15/09 - 18/09

Bike Days - największy w Polsce festiwal filmowy o tematyce rowerowej – powraca.

W programie tegorocznej edycji znalazły się dokumenty i fabuły z całego świata. Centrum wydarzenia stanie się Kino Nowe Horyzonty, ale Bike Days to nie tylko pokazy na wielkim ekranie. Organizator festiwalu, Fundacja Proces Ciągły, przygotował szereg wydarzeń towarzyszących: konkurs filmów amatorskich, spacer po wrocławskim Welodromie, kino plenerowe na Górce Słowiańskiej, warsztaty oraz debatę.

Tegoroczne wydarzenie odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności (16-22 września), dlatego festiwal w głównej mierze skupi się na tematach związanych ze zrównoważonym transportem i komunikacją rowerową. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będą też relacje pomiędzy ludźmi i miejscami w kontekście transportu rowerowego oraz kultury z nim związanej.

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!