repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Panienki z Rochefort reż. Jacques Demy
Aktualności

Czerwiec w KNH

5 cze

Rzuca kurtkę w kąt, wyciąga okulary przeciwsłoneczne i zaprasza do kina. Czerwiec przychodzi do nas z uśmiechem i talentem do zaskakiwania. To miesiąc, w którym nie damy Wam odpocząć w fotelach – nuda będzie musiała poczekać na inne okazje. Czym zaskoczy nas czerwiec?

Sport to zdrowie?

Czas na dawkę adrenaliny. Przed wami trójbój filmowy. Czy dacie radę utrzymać tempo?

Skandaliści światowego kina

Odkurzamy filmy, które zaskoczyły, zirytowały, a nawet wyprowadziły z równowagi niejednego krytyka. Zanurzymy się w wybryki, które wstrząsnęły kinematografią, i to w taki sposób, że po seansie będziesz potrzebował chwili, aby zebrać myśli. Takie dzieła pokażemy na WTF Fest.

L’amour L’amour

Miłość ma wiele języków, ale w czerwcu mówimy po francusku. Przegląd Nowego Kina Francuskiego i cykl Mistrzowie Francuskiej Nowej Fali przyniosą coś więcej niż tylko powiew świeżego powietrza z krainy bagiet i beretów. Romantyczne rozterki, namiętne uniesienia i amours toujours! Czy jest lepszy sposób, by celebrować lato?

London Calling

Gotowi na kulturalne szaleństwo po brytyjsku? Poczujcie puls metropolii, zagłębiając się w jej najsłynniejsze galerie i teatry. Będzie dynamicznie, będzie kreatywnie! A na dokładkę zabierzemy Was w swingującą podróż do Londynu końca lat sześćdziesiątych.

Ekscentryczne musicale

Czerwiec w KNH zapowiada się błyszcząco! Przygotujcie się na feerię barw i taneczne numery, które sprawią, że Wasze stopy zaczną tupać niemal mimowolnie. Będziemy śpiewać, tańczyć i celebrować życie w najbardziej ekstrawagancki sposób. Rytmy będą tak zaraźliwe, że trudno będzie usiedzieć na fotelu spokojnie.

Nerwowe wakacje

Lato to czas relaksu, ale znajdzie się miejsce na wakacje z dreszczykiem, które obfitują w nieoczekiwane zwroty akcji. Prawdziwa przygoda zaczyna się wtedy, gdy plany idą w niepamięć. Co kryje się w cieniu letniego słońca?

 

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!