repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Asteroid City reż. Wes Anderson
Aktualności

Czerwiec w KNH

1 cze

Letnie noce, truskawki, nowy Wes Anderson… – w tym miesiącu lista waiting for jest długa jak wakacyjne wieczory i obfita jak dokładka lodów! A Ty, na co czekasz? Sprawdź, co przyniesie nowy miesiąc w KNH. 

Voyage, voyage

Bonjour! Ciao! Z początkiem czerwca rozpoczynamy podróż między krajami i ekranami. W bagażu podręcznym: bilet do kina i rozpiska seansów z francuskimi przebojami i najlepszymi włoskimi produkcjami. 

14. Przegląd Nowego Kina Francuskiego

Cały program

Cinema Italia Oggi

Cały program 

Gadu gadu w kinie

Let's talk! O pracy nad filmami, reżyserskim fachu i filmach wszech czasów. W czerwcu zapraszamy na spotkanie z Armandem Urbaniakiem, twórcą dokumentu 30 lat wymówek. Wcześniej, na finałowych seansach z cyklu Dziesiątka SpoilerMastera,  widzimy się z krytykiem filmowym Michałem Oleszczykiem i wspólnie oglądamy tytuły z podium jego zestawienia.

Nowy Wes Anderson

Pastelowy i bardzo nowohoryzontowy! Po dwóch latach autor Grand Budapest Hotel powraca z nowym filmem, który rozświetla retro wyobraźnia i gwiazdorska obsada. Wypatruj Asteroid City na kinowej orbicie już od 16 czerwca.

Sztuka Cię szuka!

więc daj się znaleźć! Odkryj zagadkową twórczość Johannesa Vermeera, jednego z największych malarzy w historii oraz zobacz wystawę dzieł Mary Cassatt, często pomijanej impresjonistki, której kariera była równie pełna sprzeczności, co kobiety z jej obrazów.

Pora odpocząć!

Na koniec zestawienia trzy propozycje, które łączy skojarzenie z wakacjami i letnim klimatem. Oczywiście nie odpłynęliśmy aż tak daleko, by nie ostrzec, że wspomniane pokrewieństwo między DKF Politechnika a Najlepsze z Najgorszych, jest bardziej pół żartem, niż serio.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!