repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Blade Runner 2049, reż. Denis Villeneuve
Aktualności

Trwają zapisy na Akademię Kina Światowego

4 paź

Początek roku akademickiego. Studenci wracają do miasta, a my wracamy do spotkań w ramach Akademii Kina Światowego - od 12 października zapraszamy na II semestr filmowych zajęć.

Przed nami wykłady cenionych filmoznawców i pokazy kultowych produkcji. Na start? Legendarny Obywatel Kane i Złota era Hollywood, którą przybliży uczestnikom dr Małgorzata Kozubek.

12 października, wtorek

Zobacz cały program

Jak dołączyć?

Do udziału w zajęciach zapraszamy nie tylko studentów wrocławskich uczelni, ale też miłośników kina, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat historii filmu. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup karnetu semestralnego, dzięki któremu można wziąć udział we wszystkich spotkaniach. Na każde zajęcia dostępna będzie również osobna pula biletów.

Zapisy

O Akademii Kina Światowego

Akademia Kina Światowego to nasze autorskie przedsięwzięcie, w ramach którego prezentujemy rozwój kina na świecie. Każdy z seansów poprzedzony jest wykładem przygotowanym przez specjalistki i specjalistów związanych ze światem filmu. Dzięki wykładom słuchacze mają okazję zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami historii filmu na tle kulturowym, społecznym, politycznym i artystycznym - w duchu tzw. Nowej Historii Kina.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!