repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Eurydyka, reż. Matthew Aucoin
Aktualności

Wielka sztuka na wielkim ekranie!

6 paź

Po pandemicznej przerwie, do naszego repertuaru powracają transmisje na żywo z Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Nowy sezon otworzy pokaz jednego z najwybitniejszych dzieł rosyjskiej opery Borysa Godunowa. Tej jesieni wspaniałych wrażeń dostarczą również nigdy wcześniej niepokazywane w naszym kinie filmy o sztuce, spektakle z National Theatre w Londynie oraz balet z moskiewskiego Bolshoi Theatre.

Opera

Przenieś się do Nowego Jorku i zobacz spektakularne przedstawienia z jednej z najsłynniejszych scen operowych na świecie - nowojorskiej Metropolitan Opera.

Zobacz cały program

Sztuka na ekranie

Odkryj życie i twórczość wybitnych artystów. Podziwiaj z bliska słynne dzieła. Wyrusz w filmową podróż po najważniejszych światowych muzeach.

Zobacz cały program

Teatr

Poznaj kulturalną wizytówkę Wielkiej Brytanii. Zobacz spektakle z legendarnej, londyńskiej sceny w wygodnym, kinowym fotelu i daj się porwać znakomitej grze aktorskiej gwiazd światowego teatru i kina.

Zobacz cały program

Balet

Zachwyć się widowiskami z najbardziej prestiżowej sceny baletowej na świecie. Zobacz najsłynniejsze choreografie i niezwykłe rekonstrukcje wielkich XIX-wiecznych baletów, olśniewające przepychem dawnej carskiej sceny.

Zobacz cały program

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!