repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

PayEye – nowoczesność z Wrocławia

Wrocławski fintech PayEye jako pierwszy na świecie wprowadził biometrię oka do komercyjnego zastosowania w płatnościach. Do tego autorskiego projektu zaproszeni zostali naukowcy, eksperci z branży IT i finansów, dzięki czemu powstał wyjątkowy i wygodny system płatniczy oparty na innowacyjnych rozwiązaniach. Przygotowany w wyniku prac zespołu ekosystem PayEye to obecnie najbezpieczniejszy system identyfikacji użytkownika za pomocą biometrii tęczówki oka.

Aktualności

To nie Matrix. Zapłać okiem za bilet do kina

11 cze

Zapomniałeś gotówki, rozładował się telefon, to nie problem – teraz możesz zapłacić okiem. Kino Nowe Horyzonty – miejsce, które od zawsze prezentuje nowatorskie zjawiska w kinie – jest 150. obiektem w Polsce i pierwszym kinem na świecie z innowacyjnym systemem płatności tęczówką oka od firmy PayEye.

To nie scenariusz kolejnej części kultowego filmu Matrix – taka funkcja jest już rzeczywistością. Dzięki wprowadzeniu płatności okiem gwarantujemy nie tylko najnowszą technologię, ale też bezpieczeństwo i wygodę dla wszystkich miłośników kina.

Płatność okiem – jak to działa?

Za co zapłacisz okiem? Za każdy film, który znajdziesz w naszym kinie. Cały system jest bardzo prosty. Wystarczy ściągnąć aplikację PayEye na telefon, a później zarejestrować i zasilić ekspresowo darmowe konto. Podczas pierwszej wizyty w Kinie Nowe Horyzonty zostanie utworzony kod oparty na wzorcu biometrycznym, który będzie wykorzystywany do bezpiecznych płatności za pomocą specjalnego terminala płatniczego. Od tego momentu można płacić okiem – wygodnie, bezpiecznie i bez ograniczeń. Korzystanie z konta i transakcje dokonane tęczówką oka są bezpłatne.

Świętuj z nami!

Wspólnie z PayEye mamy też specjalną niespodziankę, którą świętujemy wejście płatności okiem do Kina Nowe Horyzonty, a także okrągły rok obecności PayEye we Wrocławiu. Z tej okazji w dniach od 24 do 30 czerwca do każdej ze 150 pierwszych transakcji okiem dodany zostanie pojedyncze zaproszenie na film repertuarowy w prezencie.

Zasady wykorzystania zaproszenia znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie PayeEye

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!