repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Aktualności

Wracamy do gry 13 lutego. Sprawdź repertuar i kup bilety!

10 lut

Kino bez Was to żadne kino. Przez blisko 4 miesiące tęskniliśmy i czekaliśmy na Wasz powrót, dlatego cieszymy się, że zgodnie z rozporządzeniem rządu możemy wrócić do gry jeszcze w tym miesiącu. Kino Nowe Horyzonty zostanie ponownie otwarte w sobotę, 13 lutego. Do gry wróci także kinowe bistro - będziecie mogli kupić u nas napoje i posiłki na wynos. Dla wszystkich posiadaczy Karty Klubu Przyjaciół Kina mamy specjalną promocję: 50% zniżki na każdą kawę w menu!

KNH otwieramy od godz. 11:30 w weekendy (seanse startują o 12:00), w tygodniu od 12:30 (seanse ruszają o 13:00). Kasy biletowe będą czynne do 15 minut po rozpoczęciu ostatniego pokazu.

Na co mogę już kupić bilety?

Jeśli otwierać kino - to tylko z pompą. I z Madsem Mikkelsenem, który osobiście przygotuje dla Was drinki. W najbliższą sobotę (13 lutego) o godz. 19:30 zapraszamy na przedpremierowy seans rewelacji festiwali w Cannes, Toronto i San Sebastián - Na rauszu - w reżyserii Thomasa Vinterberga. Jeśli nie zdążycie w tym tygodniu, kolejna szansa będzie 20 lutego, również o 19:30.

Walentynki w kinie: Śniadanie u Tiffany'ego

W duecie, trio, tercecie, można też solo. 14 lutego zapraszamy na dwa walentynkowe pokazy kultowego filmu z Audrey Hepburn w roli głównej. Gramy o 12:00 i 17:30. Bilety już w sprzedaży!

Co poza tym w repertuarze Kina Nowe Horyzonty?

W skrócie: mnóstwo dobrych rzeczy. Szczegółowy repertuar na najbliższy weekend (13 i 14 lutego) jest już dostępny tutaj, poniżej prezentujemy szerzej kilka propozycji z naszego bogatego menu.

  • Hity ostatniej edycji Festiwalu Nowe Horyzonty - doskonała okazja, żeby doświadczyć festiwalowej atmosfery bezpośrednio w kinie. W programie nowohoryzontowego pakietu startowego pojawią się: Słudzy, reż. Ivan Ostrochovský; Proste rzeczy, reż. Grzegorz Zariczny; Niepamięć, reż. Christos Nikou oraz laureat Grand Prix i Nagrody Publiczności 20. MFF Nowe Horyzonty - Metamorfoza ptaków, reż. Catarina Vasconcelos.
  • Zabij to i wyjedź z tego miasta, reż. Mariusz Wilczyński - obsypana nagrodami animacja dla dorosłego widza, w której głosów postaciom użyczyły takie gwiazdy jak: Andrzej Wajda, Krystyna Janda, Marek Kondrat, Maja Ostaszewska czy Andrzej Chyra.
  • Palm Springs, reż. Max Barbakow - znakomita komedia, rewelacja festiwalu Sundance, która na koncie ma już nominację do Złotego Globu i najpewniej zdobędzie nominacje do Oscarów. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda Brooklyn 9-9 i Saturday Night Live, oraz Cristin Milioti, znana z serialu Fargo czy Jak poznałem waszą matkę.
  • Sound of Metal, reż. Darius Marder - energetyczny film o pokonywaniu własnych słabości, który najprawdopodobniej będzie jednym z głównych graczy podczas najbliższego rozdania oscarowego. W roli głównej nominowany do Złotego Globu Riz Ahmed (Łotr 1. Gwiezdne wojny - historieBracia Sisters).
  • Jeszcze jest czas, reż. Viggo Mortensen - debiut reżyserski Mortensena (słynnego Aragorna z trylogii Władca pierścieni); czuła i poruszająca opowieść o skomplikowanej relacji między ojcem i synem.
  • Helmut Newton. Piękna i bestia, reż. Gero von Boehm - fascynująca opowieść o autorze kultowych, przesiąkniętych erotyzmem kobiecych aktów. Zaskakujący obraz Helmuta Newtona ujawniają fotografowane przez niego top modelki, gwiazdy i aktorki.

W repertuarze znalazły się także filmy, które cieszyły się dużą popularnością tuż przed zamknięciem kina. Wśród nich m.in.: Szarlatan Agnieszki Holland, Gniazdo Seana Durkina, Obraz pożądania Giuseppe Capotondiego czy 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy w reżyserii Jana Holoubka.

Zobacz pełny repertuar

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W KNH bezpieczeństwo jest utrzymywane na najwyższym poziomie: w przestrzeni kina rozmieszczone są stacje do dezynfekcji dłoni i specjalne oznaczenia przypominające o utrzymywaniu dystansu, zwłaszcza przy kasach czy kinowym bistro. Według wytycznych rządu sale projekcyjne mogą być zapełnione maksymalnie w 50% - będziemy ściśle przestrzegać tej zasady. Przypominamy również, że w na terenie kina należy zakrywać usta i nos, także podczas seansów.

Vouchery, karty klubowe i wynajmy

Zaraz po otwarciu będzie można wykorzystać zakupione wcześniej vouchery na pokazy repertuarowe. Terminy przydatności voucherów i kart Klubu Przyjaciół Kina Nowe Horyzonty zostaną odpowiednio wydłużone - tutaj znajdziecie szczegółowe informacje na ten temat. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: sprzedaż@ kinonh.pl.

Dziękujemy!

Dziękujemy za wszystkie gesty i słowa wsparcia, które otrzymaliśmy od Was w ciągu ostatnich tygodni - to dzięki nim mamy energię do dalszego działania. Jesteście najlepszymi Widzami na świecie - nie możemy się doczekać, kiedy znów nasze sale ożyją dzięki Wam!

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!