repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Niewinność, reż. Lucía Alemany
Aktualności

Nowe otwarcie, nowa strona internetowa

17 cze

Dziś, po trzymiesięcznej przerwie, Kino Nowe Horyzonty znów wraca do gry - od rana zapraszamy do bistro, a po południu na pierwsze seanse filmowe. Również dzisiaj oficjalnie wychodzimy z mroków cyfrowego średniowiecza i uruchamiamy świeżą, lekką, przejrzystą i kompatybilną ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi stronę www.

Co w repertuarze?

Jeszcze dziś w Nowych Horyzontach będzie można zobaczyć aż 16 różnych filmów, z czego 6 zostanie pokazanych przedpremierowo. Od środy przez cały weekend zapraszamy m.in. na seanse: Siły ogniaZdrajcyNaszego czasu#tuiterazZawód: kobieciarz oraz polskich przebojów - Sala samobójców. Hejter W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Oferta dla dzieci

Do repertuaru kina wróci też trzecia część przygód ulubienicy najmłodszych widzów, czyli Basia 3, ponownie będzie można zobaczyć Jakuba, Mimmi i gadające psy i premierowo Klarę Muu! - historię o najdzielniejszej i najbardziej muzykalnej krowie na świecie.

Wydarzenia specjalne

W czerwcu powróci jeden z najpopularniejszych cykli Nowych Horyzontów - "Najlepsze z najgorszych" - w ramach którego prezentujemy perełki kina klasy B. Z okazji ponownego otwarcia zagramy największą porażkę w dziejach kinematografii - Plan 9 z kosmosu (24 czerwca, godz. 20:00). Tego samego dnia polecamy również pokaz przedpremierowy Eastern w reż. Piotra Adamskiego i spotkanie online z twórcami filmu (godz. 19:00). Jeszcze w czerwcu wróci także cykl "Między słowami. Filmowe spotkania psychoanalityczne"; na pierwszy ogień wyświetlimy obsypanego nagrodami Jokera.Pod koniec miesiąca zapraszamy na 20. Tydzień Kina Hiszpańskiego (26 czerwca - 2 lipca), czyli przegląd najnowszych produkcji z Półwyspu Iberyjskiego.

Do zobaczenia w kinie!

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!