repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Kapela, reż. Roberto Bueso
Aktualności

Kino Nowe Horyzonty - co w programie po otwarciu?

16 cze

17 czerwca wracamy do gry, a Widzów przywitamy pokazem   Wielkiego piękna Paola Sorrentina, połączonym ze spotkaniem z Jackiem Sutrykiem, prezydentem Wrocławia. To jednak nie koniec atrakcji - już w pierwszych dniach po otwarciu kina zapraszamy na pokazy przedpremierowe znakomitych filmów, a jeszcze w czerwcu - na wyjątkowe wydarzenia specjalne - m.in. 20. Tydzień Kina Hiszpańskiego, pokaz   Planu 9 z kosmosu w ramach projektu "Najlepsze z najgorszych" czy powrót popularnego cyklu "Między słowami. Filmowe spotkania psychoanalityczne", w programie którego znajdzie się seans obsypanego nagrodami   Jokera

20. Tydzień Kina Hiszpańskiego | 26 czerwca - 2 lipca

Jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone kinematografii słonecznego Półwyspu Iberyjskiego. W programie wydarzenia znalazło się łącznie 15 tytułów - od kasowych przebojów po kameralne filmy artystyczne. Wśród nich m.in.: Póki trwa wojna - obsypany nagrodami Goya film Alejandro Amenábara czy Buñuel w labiryncie żółwi - nowatorska adaptacja komiksu z estetyką spod znaku Salvadora Dalego.
Bilety już w sprzedaży!

Najlepsze z najgorszych: Plan 9 z kosmosu | 24 czerwca (śr.), godz. 20:00

Pandemia? Susza? Niepokoje społeczne? Do całego zestawu brakuje tylko inwazji kosmitów. Proszę bardzo, Kino Nowe Horyzonty uzupełni tę lukę. 24 czerwca zapraszamy na długo wyczekiwany pokaz Planu 9 z kosmosu - kultowego filmu klasy B. Nieporadne aktorstwo, sklecona na szybko scenografia, koślawy scenariusz i szalony reżyser: oto nasza propozycja.
Bilety już w sprzedaży!

Między słowami: Joker | 25 czerwca (czw.), godz. 19:30

Kryzys i niepokoje społeczne? Okazuje się, że Todd Phillips nakręcił profetyczne dzieło. W ramach nowego otwarcia Filmowych spotkań psychoanalitycznych rozłożymy Jokera na czynniki pierwsze wspólnie z psychoterapeutą, Jackiem Mądrym. 16 lipca zapraszamy na kolejne spotkanie i pokaz The Lighthouse Roberta Eggersa.
Bilety już w sprzedaży!

Pokazy przedpremierowe | od 17 czerwca przez cały weekend

Już w dniu ponownego otwarcia kina od godz. 18:00 zapraszamy na pokazy przedpremierowe aż 6 wyjątkowych filmów. Od środy, 17 czerwca, do niedzieli, 19 czerwca, w repertuarze kina znajdą się: Zdrajca, reż. Marco Bellocchio, Nasz czas, reż. Carlos Reygadas, Pojedynek na głosy, reż. Peter Cattaneo, #tuiteraz, reż. Eric Lartigau, Babyteeth, reż. Shannon Murphy i Siła ognia, reż. Oliver Laxe. 
Bilety już w sprzedaży!

Jeszcze w czerwcu wyświetlimy także filmowe klasyki w ramach Akademii Kina Światowego, od 10 do 16 lipca zapraszamy na Przegląd Nowego Kina Francuskiego, w drugiej połowie lipca na Nowe Horyzonty Tournée, a od 7 do 13 sierpnia na Cinema Italia Oggi, czyli spotkanie z najnowszym kinem z Włoch. Zaplanuj lato z Kinem Nowe Horyzonty!

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!