repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Ceny biletów:

  • bilet normalny: 28 zł
  • bilet ulgowy: 26 zł

WTF Fest

13/06 - 16/06

Zobaczcie na własne oczy filmy, z których pokazów krytycy wychodzili trzaskając drzwiami, produkcje, które zmieniły światowe kino i dziś uznawane są za kultowe, a także pokręcone nowości, po których festiwalowa publiczność dostała białej gorączki.

Takie dzieła pokażemy na WTF FEST, pierwszym w Polsce festiwalu filmów kuriozalnych, szalonych oraz pozostawiających widza w stanie głębokiego szoku i poczuciu konsternacji. To impreza dla ludzi o daleko przesuniętej granicy dobrego smaku, koneserów celuloidowych dziwactw, smakoszy absurdu i poszukiwaczy filmowych przygód.

Przygotujcie się na szok, niedowierzanie, euforyczne łzy podziwu i uczucie, że nie wiecie, co właściwie przed chwilą zobaczyliście. A także na słynne klasyki, trudno dostępne perełki spod lady, kino nagradzane na (prawie) wszystkich kontynentach i obrazoburcze nowości prosto z prestiżowych festiwali. Wszystko to zaserwujemy na dużym ekranie!

WTF Fest to festiwalowy młodszy brat kultowego i wyróżnianego na całym świecie festiwalu horroru, fantastyki i mrocznego kina arthousowego Splat!FilmFest — International Fantastic Film Festival, który już od prawie 10 lat prezentuje polskiej widowni najlepsze premiery z całego globu. Sekcja WTF tego festiwalu cieszyła się takim wzięciem, że szanowne kierownictwo Splat!FilmFest postanowiło zorganizować osobną imprezę, na której fani dziwnego kina będą mogli obejrzeć filmy, które zachwycają i dziwią od kilku dekad.

Dyrektorką artystyczną WTF FEST jest Monika Stolat, a organizatorem Nowa Aleksandria.

Więcej informacji

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!