repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

ceny biletów:

  • bilet normalny 22 zł
  • bilet klubowy 20 zł
  • bilet wielokrotny 5+ (na 5 i więcej seansów) 18 zł
  • bilety na Ptakodemię 3:
    bilet normalny 24 zł
    bilet klubowy 22 zł
festiwal

8. Splat!FilmFest - International Fantastic Film Festival

26/10 - 30/10

Splat!FilmFest jest międzynarodowym festiwalem nowego kina grozy, fantastyki, kina gatunkowego i bezkompromisowego kina arthousowego, którego misją jest prezentowanie kina mrocznego, szalonego, dzikiego i pięknego.

Trzon programu stanowią premiery najlepszych światowych filmów kina gatunkowego (m.in. horrory, thrillery, mroczne dramaty, czarne komedie, s-f, fantasy), których nie można zobaczyć na żadnym innym festiwalu w Polsce. To wyśmienita rozrywka, wielkie kino i bardzo dużo emocji. Ósma edycja Splat!FilmFest w 2022 roku odbywa się w okolicach Halloween w dniach 26-30 października w Warszawie (Kinoteka) i Wrocławiu (Kino Nowe Horyzonty) oraz online w dniach 3-13 listopada.

Jakość programu festiwalu docenia też branża międzynarodowa: w marcu tego roku Splat!FilmFest został uznany przez popularny amerykański magazyn Dread Central jednym z najlepszych horrorowych festiwali na świecie. To już kolejne wyróżnienie tej skali. Dwa lata wcześniej festiwal znalazł się na liście "25 najlepszych festiwali kina gatunkowego na świecie” amerykańskiego magazynu filmowego „Movie Maker Magazine”.

Program festiwalu znajduje się na stronie: www.splatfilmfest.com

26 października, środa

27 października, czwartek

28 października, piątek

29 października, sobota

30 października, niedziela

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!