repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Kino przyjazne dzieciom

Bilety rodzinne, poranki filmowe, Karta Małego Przyjaciela, specjalna oferta w bistro, do tego gry i zabawy w przestrzeni kina. W Nowych Horyzontach nie ma miejsca na nudę.

Kino Nowe Horyzonty to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Tutaj rozbudzisz filmową pasję u młodego kinomana, połączysz zabawę z edukacją i na pewno nie będziesz nudzić się jako rodzic.

Co miesiąc do naszego repertuaru trafiają filmy, na które możesz kupić specjalne bilety rodzinne w cenie 17 zł – dla każdej członkini i każdego członka rodziny*. Na każdego młodego widza czeka też Karta Małego Przyjaciela Kina, wydawana przy zakupie biletu dla dziecka (zachęcamy do zbierania pieczątek i wymieniania ich na nagrody; kupując bilet przez internet też można zbierać pieczątki – wystarczy zgłosić się z biletem w wersji elektronicznej do kasy kina i odebrać pieczątkę). W kinowym bistro znajdziesz zdrowe i smaczne posiłki przygotowane z myślą o najmłodszych. 

I najważniejsze – cała przestrzeń kina to wielki i bezpieczny plac zabaw – z planszami do bezdotykowej gry m.in. w klasy, kółko i krzyżyk czy labirynt.

*Małe, duże, nuklearne, wielopokoleniowe, patchworkowe. W Kinie Nowe Horyzonty każda rodzina jest mile widziana .

Kino Nowe Horyzonty przyjazne dzieciom to:

  • bilety rodzinne w cenie 17 zł,
  • Karta Małego Przyjaciela Kina (sprawdź regulamin),
  • specjalna oferta w bistro,
  • gry i zabawy ruchowe dostępne w przestrzeni kina.

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!