repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Kino przyjazne dzieciom

Bilety rodzinne, poranki filmowe, Karta Małego Przyjaciela, specjalna oferta w bistro, do tego gry i zabawy w przestrzeni kina. W Nowych Horyzontach nie ma miejsca na nudę.

Kino Nowe Horyzonty to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Tutaj rozbudzisz filmową pasję u młodego kinomana, połączysz zabawę z edukacją i na pewno nie będziesz nudzić się jako rodzic.

W naszej ofercie znajdziesz weekendowe pokazy bajek dla najmłodszych widzów w ramach poranków filmowych (soboty i niedziele o godz. 10:30), połączonych z warsztatami plastycznymi lub ruchowymi.

Co miesiąc do naszego repertuaru trafiają filmy, na które możesz kupić specjalne bilety rodzinne w cenie 15 zł – dla każdej członkini i każdego członka rodziny*. Na każdego młodego widza czeka też Karta Małego Przyjaciela Kina, wydawana przy zakupie biletu dla dziecka (zachęcamy do zbierania pieczątek i wymieniania ich na nagrody). W kinowym bistro znajdziesz zdrowe i smaczne posiłki przygotowane z myślą o najmłodszych. I najważniejsze – cała przestrzeń kina to wielki plac zabaw – z planszami do gry m.in. w klasy, kółko i krzyżyk czy labirynt.

*Małe, duże, nuklearne, wielopokoleniowe, patchworkowe. W Kinie Nowe Horyzonty każda rodzina jest mile widziana .

Kino Nowe Horyzonty przyjazne dzieciom to:

  • weekendowe poranki filmowe z warsztatami za 14 zł
  • bilety rodzinne w cenie 15 zł,
  • Karta Małego Przyjaciela Kina (sprawdź regulamin),
  • specjalna oferta w bistro,
  • gry i zabawy ruchowe dostępne w przestrzeni kina.

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!