repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
fot. Patryk Straszak

Obsługa Kina Nowe Horyzonty

Kino Nowe Horyzonty to kultowe miejsce na mapie Wrocławia. W programie KNH znajdują się nie tylko pokazy filmowe, ale też wydarzenia artystyczne (wystawy, warsztaty, koncerty), spotkania, dyskusje, a przede wszystkim - festiwale - w tym prestiżowe, międzynarodowe Nowe Horyzonty i American Film Festival. Dołącz do naszego zespołu i zostań współtwórcą jednego z największych obiektów arthouse'owych w Europie!

Osoba zatrudniona na stanowisku obsługi będzie odpowiedzialna za sprzedaż biletów, dokonywanie rezerwacji telefonicznych zlecanych przez widzów, informowanie o bieżącym repertuarze i premierach, utrzymywanie sal kinowych i pomieszczeń kina na odpowiednim poziomie estetycznym, rozpowszechnianie informacji o filmach poprzez kolportaż ulotek i zawieszanie plakatów oraz bezpośredni kontakt z widzem.

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • status studenta,
  • kultura i wiedza o filmie,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność, otwartość.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres praca.kino@nowehoryzonty.pl

Prosimy o zaznaczenie trybu studiów (dzienne / zaoczne) oraz o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883".

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!