repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Cienie zapomnianych przodków, reż. Siergiej Paradżanow

Informacje organizacyjne i ceny

  • Miejsce: Kino Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, Wrocław)
  • Termin: wtorki, godz. 17.00
  • Cena karnetu za semestr: 240 zł (dostępny w kasach kina i online, po uprzednim zapisaniu się online na zajęcia i otrzymaniu mailowego potwierdzenia przyjęcia do AKŚ)
  • Zapisy na nowy semestr: od 9 września 2024 r. na www.kinonh.pl
  • Zajęcia nowego semestru: od 8 października 2024 r.
  • Bilety na pojedyncze zajęcia: 24 zł (dostępne online i w kasach kina)
  • Zajęcia składają się z około półtoragodzinnego wykładu akademickiego, seansu jednego lub kilku filmów oraz dyskusji po filmie.

Uczelnie partnerskie, współpracujące z Akademią i honorujące kurs jako przedmiot fakultatywny i/lub ponadprogramowy:

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI uwzględnia zajęcia Akademii Kina Światowego we Wrocławiu jako zajęcia ponadprogramowe dla studentów wszystkich wydziałów, instytutów i kierunków uczelni, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Uczelnia ta honoruje zaliczenia i oceny z egzaminów, kończące każdorazowo semestr nauki w ramach wybranej akademii oraz honoruje pisemne zaświadczenia potwierdzające zaliczenie kursu.

Wydział Filologiczny oraz Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego honorują zajęcia Akademii Kina Światowego również jako przedmioty fakultatywne. Studenci tych dwóch wydziałów mają możliwość wyboru charakteru akademii jako przedmiotu ponadprogramowego lub fakultatywnego - swoją decyzję deklarują podczas wypełniania online formularza zgłoszeniowego na akademię.

Przedmiot ponadprogramowy - przedmiot, który po zatwierdzeniu przez dziekana, wprowadza się do dokumentacji studiów z odpowiednią adnotacją. Punkty i oceny uzyskane w wyniku zaliczenia przedmiotów ponadprogramowych nie są brane pod uwagę przy rozliczaniu przebiegu studiów, odnotowuje się je jednak w suplemencie do dyplomu.

Przedmiot fakultatywny - przedmiot do wyboru z określonej puli przedmiotów proponowanych przez wydział, podlegających wyborowi w ramach realizowanego programu studiów danego kierunku; przedmiot wybrany przez studenta staje się dla niego przedmiotem obowiązkowym.

Liczba punktów ECTS: 3 pkt. za jeden semestr kursu.

UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU uwzględnia zajęcia Akademii Kina Światowego we Wrocławiu jako zajęcia fakultatywne, objęte punktacją ECTS (3 pkt. za jeden semestr kursu), dla studentów wszystkich wydziałów uczelni, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Uczelnia ta honoruje zaliczenia i oceny z egzaminów, kończące każdorazowo semestr nauki w ramach wybranej akademii. Studenci uczelni mogą wybrać daną akademię jako przedmiot i po napisaniu przez studenta podania do Dziekana włączany jest on do programu studiów.

Kontakt

Koordynatorka Akademii Kina Światowego we Wrocławiu:

Opiekun naukowy Akademii Kina Światowego we Wrocławiu:

Polecane strony www:

Śledź Akademię filmową na Facebooku

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!