repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Coś za mną chodzi, reż. David Robert Mitchell

Informacje organizacyjne i ceny

  • Miejsce: Kino Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, Wrocław)
  • Termin: wtorki, godz. 17.00
  • Cena karnetu za semestr: 220 zł (dostępny w kasach kina i online, po uprzednim zapisaniu się online na zajęcia i otrzymaniu mailowego potwierdzenia przyjęcia do AKŚ)
  • Zapisy na nowy semestr: od 14 lutego 2022 r. na www.kinonh.pl
  • Zajęcia nowego semestru: od 8 marca 2022 r.
  • Bilety na pojedyncze zajęcia: 24 zł (dostępne online i w kasach kina)
  • Zajęcia składają się z około półtoragodzinnego wykładu akademickiego, seansu jednego filmu pełnometrażowego oraz dyskusji po filmie.

Uczelnie partnerskie, współpracujące z Akademią i honorujące kurs jako przedmiot fakultatywny i/lub ponadprogramowy:

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI uwzględnia zajęcia Akademii Kina Światowego i Akademii Polskiego Filmu we Wrocławiu jako zajęcia ponadprogramowe dla studentów wszystkich wydziałów, instytutów i kierunków uczelni, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Uczelnia ta honoruje zaliczenia i oceny z egzaminów, kończące każdorazowo semestr nauki w ramach wybranej akademii oraz honoruje pisemne zaświadczenia potwierdzające zaliczenie kursu.

Wydział Filologiczny oraz Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego honorują zajęcia Akademii Kina Światowego i Akademii Polskiego Filmu również jako przedmioty fakultatywne. Studenci tych dwóch wydziałów mają możliwość wyboru charakteru akademii jako przedmiotu ponadprogramowego lub fakultatywnego - swoją decyzję deklarują podczas wypełniania online formularza zgłoszeniowego na akademię.

Przedmiot ponadprogramowy - przedmiot, który po zatwierdzeniu przez dziekana, wprowadza się do dokumentacji studiów z odpowiednią adnotacją. Punkty i oceny uzyskane w wyniku zaliczenia przedmiotów ponadprogramowych nie są brane pod uwagę przy rozliczaniu przebiegu studiów, odnotowuje się je jednak w suplemencie do dyplomu.

Przedmiot fakultatywny - przedmiot do wyboru z określonej puli przedmiotów proponowanych przez wydział, podlegających wyborowi w ramach realizowanego programu studiów danego kierunku; przedmiot wybrany przez studenta staje się dla niego przedmiotem obowiązkowym.

Liczba punktów ECTS: 3 pkt. za jeden semestr kursu.

UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU uwzględnia zajęcia Akademii Kina Światowego i Akademii Polskiego Filmu we Wrocławiu jako zajęcia fakultatywne, objęte punktacją ECTS (3 pkt. za jeden semestr kursu), dla studentów wszystkich wydziałów uczelni, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Uczelnia ta honoruje zaliczenia i oceny z egzaminów, kończące każdorazowo semestr nauki w ramach wybranej akademii. Studenci uczelni mogą wybrać daną akademię jako przedmiot i po napisaniu przez studenta podania do Dziekana włączany jest on do programu studiów.

Kontakt

Koordynatorka Akademii Kina Światowego we Wrocławiu:

Ela Janik: e.janik@kinonh.pl

Opiekun naukowy Akademii Kina Światowego we Wrocławiu:

dr Małgorzata Kozubek: malgorzata.kozubek@uwr.edu.pl

Polecane strony www:

Śledź Akademie filmowe na Facebooku

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!