repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

IV Wrocławskie Spotkanie Podróżników Rowerowych „Rowerem ku przygodzie”

1 grudnia (sobota) 2012, godz. 14.00 - 18.30

Kino Nowe Horyzonty

ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, Wrocław

wejściówki na imprezę po 8 zł za osobę do kupienia w systemie przedsprzedaży www.kinonh.pl oraz w kasach kina

Kup bilet na wydarzenie

Impreza jest okazją do spotkania i wymiany doświadczeń dla wszystkich, którzy chcą poznawać Polskę i świat oraz innych ludzi i nowe kultury. W programie przewidziane są prezentacje multimedialne o ciekawej i zróżnicowanej tematyce osób przemierzających świat na rowerze. Pokazywane filmy i zdjęcia skomentują przed publicznością uczestnicy wypraw –autorzy prezentacji. W tym roku publiczność będzie miała okazję przenieść się w takie rejony jak: Iran, Białoruś, USA, Meksyk, Gruzja, Ural, Australia, Nowa Zelandia.

Poprzednie edycje Spotkań cieszyły się dużym zainteresowaniem cyklistów i obieżyświatów z całej Polski, bo takich rowerowych turystów jest coraz więcej. Wielu z nich interesuje możliwość spotkania podobnych sobie pasjonatów roweru i podróży. I właśnie ze względu na rosnące zapotrzebowanie społeczne, w tym roku impreza odbędzie się w dużej sali kina Nowe Horyzonty, która może przyjąć ponad 500 osób.        

W celu stworzenia możliwości rezerwacji miejsc w systemie internetowej sprzedaży kina, co jest szczególnie ważne dla osób przyjezdnych, w tym roku wprowadzono płatne wejściówki w jednakowej cenie dla wszystkich - po 8 zł/osobę za całe Spotkanie od godz. 14 do 18.30.

Na publiczność czekają również liczne konkursy z nagrodami od sponsorów - firmy Crosso, Nestor8, Bike'OVO, Wydawnictwa Pascal, Bezdroża, serwisu Wro-Bike.pl).

Imprezę organizuje Młodzieżowy Dom kultury „Śródmieście” z ul. Dubois 5, pod patronatem Urzędu Miejskiego Wrocławia, przy współpracy Stowarzyszenia Nowe Horyzonty oraz Stowarzyszenia Kulturalnego „MDK art”. 

Program imprezy:

14.00 - 14.15 Filmowe wprowadzenie

14.15 - 14.40 Michał Piec: "Prince of Persia, czyli rowerem i autostopem do Iranu"

14.45 - 15.10 Marek Miłoszewski, Mateusz Miłoszewski: "Z synem na Igrzyska. Polska - Londyn 2012"

15.15 - 15.40 Maria Burmecha, Katarzyna Krókowska, Łukasz Olszowy, Mateusz Gutowski, Antoni Bednarz: "3 kultury 3 światy"

15.45 - 16.15 Piotr Strzeżysz: "Makaron w sakwach - czyli rowerem z Alaski do Meksyku"

16.35 - 17.00 Małgorzata Jurkowska, Artur Jurkowski: "Bezsenna Gruzja"

17. 05 - 17.45 Dominik Szmajda: "Rower góral i na Ural"

17.50 - 18.30 Adam Wiśniewski: "Kiwi, diabeł i czerwony kangur, czyli rowerem po antypodach"

Kup bilet na wydarzenie

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!