repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Diuna. Część druga, reż. Denis Villeneuve
Aktualności

Diuna. Część druga – bilety na premierowe seanse już w sprzedaży

9 lut

Przepowiednia. Wiara. Nadzieja. Powołanie. Przygotuj się na to, co ma nadejść.

Czy książę Paul Atryda stanie się wyzwolicielem ludu Diuny? Denis Villeneuve przedstawia dalszy ciąg sagi na podstawie słynnej powieści Franka Herberta. Zobacz z bliska ogromne czerwie i sprawdź, czy przywódcy Fremenów uda się zapobiec tragicznej przyszłości – do widowiskowego świata Arrakis przenosimy się już 29 lutego. 

Przez pustynne krajobrazy poprowadzi nas między innymi Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Léa Seydoux, Austin Butler oraz Josh Brolin – tyle gwiazd na jednym ekranie nasze kinowe niebo już dawno nie widziało!

Zostań na Arrakis jeszcze dłużej

Nagrodzona sześcioma Oscarami pierwsza część Diuny powraca na nasz ekran w ramach filmowego maratonu, podczas którego pokażemy dwie części epickiej sagi Denisa Villeneuve’a. Gotowi na wyjątkowy doublefeature?

Diuna według Lyncha

Nostalgiczna podróż w czasie na Arrakis? Wspólnie z DKF Politechnika zapraszamy na seans kontrowersyjnej ekranizacji powieści Franka Herberta wyreżyserowanej przez Davida Lyncha 40 lat temu. Gniot or hot? Najpierw oglądamy, potem dyskutujemy. 

Książka czy film?

Tropem powieści Franka Herberta wyruszymy również podczas kolejnej odsłony cyklu Dom w Kinie. Po seansie zapraszamy na rozmowę o trudnej sztuce adaptacji i szacunku wobec dzieła literackiego. 

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!