repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Aktualności

Miłosne konstelacje w KNH

12 lut

Miło i miłość! W walentynkowym tygodniu chowamy się pod osłoną Ich nocy, przypatrujemy różnym konstelacjom uczuć i sprawdzamy, czy istnieje jeden przepis na związek. Razem albo osobno? Znajdź swój układ gwiazd na ekranie, a po filmie ułóż z nami puzzle. Bo w KNH nikt nie jest samotnym elementem. 

Czysty przypadek, a może przeznaczenie? Zapraszamy na randkę z klasyką, w której wspaniały aktorski duet Clark Gable i Claudette Colbert udowadnia, że prawdziwe gwiazdy nigdy nie gasną.

Czy namiętność może mieć smak? Wietnamsko-francuski reżyser Tran Anh Hung udowadnia, że tak! A wszystko zaczyna się od miłość do potraw. Co będzie dalej? Od czasów Uczty Babette nie było tak smakowitego filmu. Bon appétit!

Dla tych co kochają (kino klasy B) na zabój. Tania jak barszcz, zrealizowana na ścinkach taśmy filmowej czarna komedia opowiada o tym, czego wszyscy pragną: miłości. I jak tu się nie zakochać?

Kocha? Nie kocha? Bohaterów Opadających liści łączy niepewność i poszukiwanie szczęścia. Czy bratnim duszom uda się spotkać pomimo nieprzychylnego losu?

Na przekór trajektorii czasu. Andrew Haigh łączy ze sobą przeszłość i teraźniejszość, tworząc jedną z najbardziej poruszających opowieści o miłości tego sezonu (w rolach głównych Andrew Scott i Paul Mescal).

Sofia Coppola przysłuchuje się relacji Priscilli Presley, która szuka swojego głosu u boku legendy rock’n’rolla. Jest róż, brokat, ale też pułapki serca.

Historia Boba Marleya i jego miłości do muzyki, której przesłanie jest proste: let's get together and feel all right.

Sprawdź cały repertuar

Puzzlomatch!

Kino, puzzle i Ty? It’s a match!

14 lutego razem z projektem Puzzlomat zapraszamy do przestrzeni knh i wspólnego puzzlowania. Solo lub ze znajomymi, rozsiądź się wygodnie i działaj – bo dobrze się układa w miłym towarzystwie!

Komiksowe puzzle, gdzie do ostatniej chwili nie wiadomo co będzie na obrazku i tysiąc kawałków – to skomplikowane? Niekoniecznie. Puzzle podzielimy na mniejsze zestawy, dzięki czemu możesz dołączyć nawet na chwilę, by ułożyć swoją część. Zespół Puzzlomatu wszystko Ci objaśni i zapewni przyjazną atmosferę, bo puzzle to nie tylko krajobrazy, ale przede wszystkim wciągająca zabawa w każdym wieku!

Kiedy? 14 lutego, 15:00-21:00

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!