repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Dom Gucci, reż. Ridley Scott
Aktualności

Premiery tygodnia

25 lis

W tym tygodniu premiery chodzą parami!

Od piątku na naszym wybiegu premier debiutuje Dom Gucci - pełna szyku i intryg opowieść o modowej dynastii z Adamem Driverem i Lady Gagą. Duet nowości dopełnia Nasze magiczne Encanto - czarująca produkcja wytwórni Walt Disney, która przeniesie nas na kolorowe ulice Kolumbii i pozwoli zapomnieć o szarym listopadzie.

Szyk, luksus, zdrada i pieniądze. Wbrew pozorom to nie hasła reklamowe do kolejnego sezonu Mody na sukces, a esencja fabuły najnowszego filmu Ridleya Scotta. Dom Gucci to szyta na miarę Oscara, opowieść o modowej dynastii, która stworzyła światowej sławy markę kojarzoną z bogactwem i prestiżem. Oszałamiający sukces rodzinnego imperium zakończył się jednak spektakularnym krachem i zbrodnią, która wstrząsnęła nie tylko Włochami. Co znaczy nazwisko Gucci i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.? Już za chwilę wyjaśni nam to Lady Gaga i Adam Driver - aktorski duet, o który nikt nie prosił, lecz każdy potrzebował.

Gotowi na kolejną dawkę disneyowskiego czaru? Nowy film wytwórni Walt Disney opowiada o niezwykłej rodzinie Madrigalów mieszkającej w kolumbijskich górach w tętniącym życiem, urokliwym miasteczku Encanto. Magia spowijająca okolicę obdarzyła wszystkie dzieci nadprzyrodzonymi darami: od nadludzkiej siły po zdolność leczenia chorób. Wszystkie poza Mirabel. Gdy okazuje się, że czarodziejskim mocom Encanto grozi niebezpieczeństwo, dziewczynka dochodzi do wniosku, że to właśnie ona jest ostatnią nadzieją rodziny. Jak się ocala magię? Sprawdźmy!

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!