repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
fot. Patrycja Dzwonkowska
Aktualności

Bezpieczeństwo przede wszystkim

30 lis

Podążając za wytycznymi wprowadzonymi przez polski rząd, od 1 do 17 grudnia liczba dostępnych miejsc w naszych salach zostaje ograniczona do 50%. Zmiana ta nie zmienia jednego: magia kina wciąż trwa.

Ilość dostępnych miejsc na wszystkich zaplanowanych wydarzeniach i pokazach specjalnych mieści się w obowiązujących limitach i zakupione wcześniej bilety zachowują swoją ważność.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, przypominamy także o obowiązku zakrywania nosa i ust na całym obszarze kina (w tym podczas seansów filmowych) oraz utrzymywania dystansu między osobami (sprawdziliśmy - kino potrafi zbliżać nawet na odległość). Prosimy także o odkażanie dłoni: przy wejściu, wyjściach i na obszarze kina rozmieściliśmy stanowiska z płynem do dezynfekcji.

Naszym stałym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort Widzów - cały czas ściśle przestrzegamy wytycznych przygotowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny;  najważniejsze obszary kina są systematycznie dezynfekowane (m.in. podłokietniki przy fotelach, klamki, poręcze i stoły), a sale wietrzone po każdym seansie.

Trzymamy kciuki, żeby sytuacja jak najszybciej się unormowała. W międzyczasie zapraszamy na chwilę wytchnienia z najlepszymi filmami w Kinie Nowe Horyzonty oraz na dobroci w kinowym bistro.

Do zobaczenia przed wielkim ekranem! 

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!