repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Valentina, reż. Cássio Pereira dos Santos

ceny biletów:

  • 20 zł normalny
  • 18 zł klubowy
  • 16 zł bilet 3+ (przy zakupie 3 lub więcej biletów na 3 różne filmy)
Aktualności

Rusza 12 edycja LGBT Film Festival

17 wrz

Opowieści, które żonglują gatunkami, mienią się kolorami i emocjami. Od piątku, 17 września zapraszamy na 12. LGBT Film Festival.

Wrocławską odsłonę festiwalu otworzymy seansem słodko-gorzkiej komedii Łabędzi śpiew (w roli głównej legendarny aktor: Udo Kier), w piątek zapraszamy również na seans My first summer - pięknie sfilmowanej opowieść z gatunku coming of age.

O życiu młodych ludzi opowiada również brazylijska produkcja Valentina, która upomina się o społeczną równość w traktowaniu osób transpłciowych. Motyw walki o siebie i swoje marzenia odnajdziemy także w debiucie reżyserskim Evi Romen, Dlaczego ty.

W tegorocznym programie festiwalu znalazło się również najnowsze dzieło Bruce'a LaBruce'a, ikony kina LGBT - Saint Narcisse. Nie zabrakło też miejsca dla filmu dokumentalnego. Na ekranach zaprezentujemy m.in. kenijską produkcję I am Samuel opowiadającą o związku dwóch mężczyzn, którzy za wszelką cenę starają się funkcjonować w świecie, w którym prawo kryminalizuje związki osób tej samej płci.

17 września, piątek

18 września, sobota

19 września, niedziela

20 września, poniedziałek

21 września, wtorek

22 września, środa

23 września, czwartek

24 września (piątek) zapraszamy również na pokaz specjalny filmu Not a boy, not a girl, więcej szczegółów tutaj

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!