repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 28 listopada 2021.

Blok filmów krótkometrażowych

czas: 100’
produkcja: 2020-2021

kategoria wiekowa: 18+

W programie:

 • Dobranoc mały pomidorku, reż. Cyprien Nozières

  W spokojnym przydomowym ogródku matka małego pomidorka łagodzi jego nocne lęki, opowiadając o straszliwym losie noża, którego pragnienie przemocy doprowadziło do zguby.

 • Słodka Mario, gdzie się podziałaś?, reż. Michael Anthony Kratochvil

  Zagubiony w Australii w 1803 roku zbiegły skazaniec spotyka dwóch pochodzących z dalekiej przyszłości nieśmiertelnych podróżników w czasie, którzy na drodze rytuału przejścia pośrednio doznają śmiertelności.

 • Miazga, reż. Xavier Seron

  Flo zmuszony jest wyjechać do pracy do Marrakeszu. W tym czasie Tom opiekuje się ich 5-letnim synem Samem. Flo zostawia Tomowi listę spraw, które ten ma wykonać pod jego nieobecność. Mimo to, Tom zapomina o zawiezieniu Sama na lekcję gry na gitarze. Flo dzwoni do niego z pretensjami. Tom wścieka się, że został przyłapany. Zabiera Sama. Rozpędzony wyjeżdża samochodem z garażu. Miazga. Tom właśnie coś rozjechał…

 • Czarodzielnica, reż. Klaudia Ptasińska-Wajda

  Do domu położonego w środku lasu wdziera się żywiołowa i dynamiczna natura, wprowadzając do spokojnego wieczoru klimat niepokoju. Czy rodzinna tajemnica ujrzy światło księżyca?

 • Kanibalizm, reż. Diego R. Aballe

  Kanibalizm, będący adaptacją opowieści galicyjskiego dramaturga Marcosa Abalde’a, zabiera nas do Galicji, gdzie w pewną zimną noc dwóch mężczyzn jeździ samochodem, aż znajdują żebraka śpiącego w opuszczonym przedsionku jednego z bankomatów. Thriller opowiada o ludzkiej naturze, nienawiści do tego, co nieznane, moralnych osądach i niemoralnych pewnikach.

 • Odlot, reż. Nico van den Brink

  Nora ma za sobą ciężki rok. Sytuacji nie polepsza fakt, że ciągle wpada na tego samego mężczyznę...

 • Szaleństwo Delińskich, reż. Kamil Wójcik

  Ponoć gdy człowiek strzela, to diabeł nosi kule. A może jest na odwrót? „Łapacz pocisków” to magiczna sztuczka, w której iluzjonista łapie wystrzelony w jego kierunku nabój. To jeden z niebezpieczniejszych popisowych numerów. Ta sztuczka kosztowała życie co najmniej piętnastu iluzjonistów. Jednym z najbardziej drastycznych przypadków jest śmierć polskiej iluzjonistki Madame DeLinsky. Animacja jest luźno zainspirowana jej tragedią.

 • Stracone pokolenie, reż. Audrey Jean-Baptiste

  Samotne drzewo na odludziu zaczyna wątpić, czy jest drzewem, czy może człowiekiem pod wpływem środków odurzających.

 • Człowiek czy drzewo, reż. Varum Raman, Tom Hancock

  Samotne drzewo na odludziu zaczyna wątpić, czy jest drzewem, czy może człowiekiem pod wpływem środków odurzających.

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!