O kinie
 

fot. Kaja Marchewkafot. Kaja Marchewka
Praca w bistro Kina Nowe Horyzonty

Dobry gust w doborze filmów, dobry smak w kinowym bistro: to znaki charakterystyczne Kina Nowe Horyzonty. Popcornowi mówimy stanowcze "nie", a w menu królują oryginalne, świeże, często pysznie ekstrawaganckie potrawy. Kawa - tylko na oscarowym poziomie. Kinowe Nowe Bistro to nie zwykły dodatek do filmowego repertuaru, ale samodzielny, wyjątkowy lokal. Dołącz do naszego zespołu!

Praca w bistro to okazja do szlifowania swoich umiejętności kulinarnych i (przede wszystkim!) możliwość współdziałania w gronie młodej, pomysłowej, zgranej ekipy. Tu na kawę przychodzą znane przedstawicieli i przedstawiciele świata kina. Tu możesz spotkać ludzi mówiących we wszystkich językach świata. A po pracy - wybrać się na darmowy pokaz filmu.

Do obowiązków pracownika bistro należy:

  • przyjmowanie i realizacja zamówień,
  • przygotowywanie potraw oraz napojów,
  • dbanie o porządek,
  • informowanie widzów o bieżących wydarzeniach kina.

Pracowniczki i pracownicy bistro powinni posiadać status studenta oraz aktualną książeczkę sanepidowską.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres ewelina.suchodolska@kinonh.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883".

Drodzy Widzowie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo przedłużamy zamknięcie Kina Nowe Horyzonty do odwołania. Wszystkie pokazy i wydarzenia specjalne zaplanowane na ten czas zostaną w miarę możliwości przeniesione na przyszłość, o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Więcej szczegółów (w tym związanych ze zwrotami biletów) można znaleźć tutaj. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

rezerwacje telefoniczne

(+48) 532 726 581

tłumaczenia
dopisz się do newslettera
Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław, kino@kinonh.pl
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty  • Regulamin serwisu  •  realizacja: Pracownia Pakamera + Multiversal
Kino uprzedza o możliwości dokonywania koniecznych zmian w programie.