repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

Akademie on-line

Szanowne Słuchaczki i szanowni Słuchacze Akademii filmowych w Kinie Nowe Horyzonty!

Sytuacja na świecie mocno pokrzyżowała nasze plany związane z bieżącym semestrem Akademii Kina Światowego. Niestety, zgodnie z rozporządzeniem MKiDN, Kino Nowe Horyzonty pozostaje zamknięte do odwołania, przez co nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkich wykładów stacjonarnie. Nie chcąc jednak tracić Waszego cennego czasu, od 31 marca uruchomimy zamknięty kanał w serwisie YouTube, w którym będą pojawiać się nowe, przygotowane specjalnie dla Was wykłady on-line - zgodnie z pierwotnym programem.

We wtorki o godz. 17:00 zapraszamy na premierowy odcinki z nagraniami wykładów Akademii Kina Światowego. O poszczególnych premierach będziemy przypominali drogą mailową oraz na facebookowym profilu Akademii (dostęp do poszczególnych nagrań będą miały osoby posiadające karnety; szczegóły techniczne załączamy poniżej).

Nie będziemy prowadzili w tym momencie list obecności, ale wszystkie wykłady on-line będą obowiązywały na egzaminie.

Niestety, nie jesteśmy w stanie umożliwić obejrzenia wszystkich filmów z programu Akademii on-line. Kiedy tylko zostanie wyznaczony termin ponownego otwarcia kina, poinformujemy Was o możliwości zobaczenia poszczególnych tytułów na kinowym ekranie.

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość!

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia!

zespół Akademii filmowych w KNH

Instrukcja:

Filmy, które będą publikowane na kanale w serwisie YouTube, będą miały status prywatnych. Zależy nam na tym, byście tylko Wy - posiadaczki i posiadacze karnetów - mieli dostęp do publikowanych przez nas wykładów.

Prywatne filmy mogą oglądać tylko te osoby, które zostały zaproszone do obejrzenia publikowanych filmów; będziemy przysyłać Wam przypomnienia z informacją o publikacji każdego nowego filmu (wysyłając wiadomości na adresy podane przez Was w formularzach zgłoszeniowych wypełnionych podczas procesu rejestracji na stronie Kina Nowe Horyzonty).

Przy publikacji każdego nowego filmu na kanale otrzymacie także wiadomość z zaproszeniem do obejrzenia materiału - bezpośredni mail od serwisu YouTube.

Jednak, aby móc wyświetlić, film, każdy z uczestników musi wcześniej utworzyć konto w serwisie YouTube, korzystając z adresu mailowego podanego w formularzu zgłoszeniowym (wypełnianym przy zakupie karnetu na stronie Kina Nowe Horyzonty). Dopiero po utworzeniu i zalogowaniu na nowe konto pojawi się możliwość odtworzenia filmu.

Uwaga! Filmy o statusie prywatnym można odtworzyć tylko poprzez link przesłany bezpośrednio od serwisu YouTube; nie można odnaleźć ich poprzez wyszukiwarkę dostępną na YT.

Podsumowując:

  1. Zakładacie na YT konto posługując się adresem mailowym, który udostępniliście nam w formularzu,
  2. Na ten adres otrzymujecie w każdą środę informację o nowym filmie dostępnym na naszym kanale,
  3. Poprzez link z maila przechodzicie do YT, pamiętając, aby w trakcie wyświetlania filmu być zalogowanym do swojego konta, pod które podpięty będzie udostępniony nam wcześniej mail.

Wszystkie pytania odnośnie zmian prosimy kierować na adres Elżbiety Janik, koordynatorki Akademii filmowych w Kinie Nowe Horyzonty: e.janik@kinonh.pl.

aktualności

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!