repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Dzieci z Bullerbyn, reż. Lasse Hallström
Aktualności

Wakacje w KNH

9 lip

Ahoj przygodo! 

Magiczny statek o nazwie Kino Nowe Horyzonty wypływa na bezkresne morze, aby wspólnie odkryć każdy zakątek świata. Przygotowaliśmy dla Was wiele morskich (i nie tylko) opowieści. Wsiadajcie na pokład, czeka nas wielka wyprawa. Dalej, cała naprzód!

W poszukiwaniu skarbów

Czy kiedykolwiek marzyliście o odnalezieniu skarbu? Wzburzone morze wyrzuca na brzeg szklaną butelkę, w której znajduję się zwinięta mapa. Prowadzi ona na Karaiby, gdzie ukryty jest zaginiony skarb piratów. Podczas naszej pierwszej podróży będziemy rozwiązywać zagadki, unikać pułapek i mierzyć się z groźnymi piratami!

Magiczna kraina

Nasz statek ma zdolność wpływania do wielu tajemniczych krain. Te bajeczne światy przygotowały dla was wiele zagadek. Napotkamy nieznane dotąd stworzenia, odkryjemy wirtualny świat pełen kolorów i niezwykłych postaci. Przeniesiemy się do miejsca, gdzie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość płynnie się przenikają, tworząc niezwykłe doświadczenie. Każda z tych krain kryje w sobie niezliczone przygody, które czekają na odważnych odkrywców!

Podróż do wnętrza

Czas na najtrudniejszą przeprawę. Na niezamieszkałej przez człowieka wyspie odpoczywają syreny, które melodią swych pieśni opowiadają pełne ciepła i humoru opowieści o młodych dziewczynach, które odkrywają swoje pasje, marzenia i tożsamość, pokazując, że każdy z nas jest wyjątkowy. Te czarujące pieśni pomogą nauczyć młode podróżniczki samoakceptacji i szacunku do siebie. Podróż do wnętrza serca pokaże nam, jak odkryć, kim naprawdę jesteśmy.

Wszechobecna magia

Prawdziwych przyjaciół poznaje się… podczas sztormu. Doświadczymy tego na własnej skórze, kiedy w czasie jednej z wielu nocy na niebezpiecznych wodach oceanu, sztormowe fale dosięgną najwyższego masztu. Uratuje nas mądrość i spokój naszego nieocenionego przyjaciela-żółwia morskiego, który poprowadzi nas przez najstraszniejsze chwile podróży. Noc, podczas której go poznamy, zapamiętamy jako moment, kiedy magia stała się rzeczywistością, a przyjaźń zawiązała się w najbardziej niespodziewany sposób.

Najmłodsi kamraci

Statek Młodych Horyzontów wciąż płynie przez nieznane wody, a życie na jego pokładzie, jak zawsze pulsuje niesamowitą energią. Podczas codziennej inspekcji na statku, odkrywamy nowych bohaterów naszej wyprawy, którzy wzbogacają nasze doświadczenia. Każdy dzień odkrywa przed nami kolejne magiczne krainy. Na pokładzie znajdzie się miejsce dla każdego kamrata!

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!