repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
La chimera, reż. Alice Rohrwacher
Aktualności

Lipiec w KNH

3 lip

Smakuje jak soczyste truskawki zebrane na działce i orzeźwiająca domowa lemoniada. Porzuca zatłoczone miasto i zabiera nas w magiczną podróż: od dzikich włoskich plaż po tajemnicze francuskie sady, aż do zakamarków naszej wyobraźni. 

To właśnie lipiec w KNH!


Letnia zgroza

Tajemnicza aura i wszechobecny niepokój przenikają każdą scenę. Podczas tych seansów napięcie stale rośnie. Gotowi na dreszczyk emocji? 

Włoska melancholia

Pośród majestatycznych Alp poszukujemy czegoś nieuchwytnego: sensu życia, relacji międzyludzkich oraz własnej tożsamości. Ta podróż to prawdziwa uczta wizualna, a także głębokie, duchowe doświadczenie. 

Francuski mrok

Gdzie leży granica między rzeczywistością a fantazją? Wyruszamy w intrygującą podróż do tajemniczego i futurystycznego świata, gdzie zgłębimy zakamarki ludzkiej psychiki i odkryjemy, jak dalece sztuczna inteligencja może odmienić nasze życie.

W krainie Ghibli

Nie będziemy ukrywać… my też go uwielbiamy! Hayao Miyazaki ponownie narysuje na naszym ekranie świat czarów i wyobraźni. Tu wszystko jest możliwe, a magia czai się na każdym kroku. Czy jesteście w stanie uwierzyć w duchy?

Wielcy malarze 

Kilka wymieszanych na płótnie farb, niezliczone ruchy miękkim pędzlem. Jak powstaje obraz? Dlaczego wzruszamy się, patrząc na dzieło sztuki? Poznajcie historię wybitnych malarzy i odkryjcie tajemnice, które kryją się za ich arcydziełami.

Hollywoodzki pościg

Filmy o zbrodni, śledztwach i wielkich ucieczkach, czyli klasyki Hollywood na wielkim ekranie. Przed nami gangsterskie opowieści, które zapewnią nam niezłą jazdę bez trzymanki.  

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!