repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Bonnie i Clyde, reż. Arthur Penn
Aktualności

Pierwszy miesiąc mistrzowskiego lata

4 lip

Do biegu, gotowi, start! 

Nasz cykl mistrzowskie lato ruszył i nie ogląda się za siebie. Szybki jak czerwone Ferrari wjechał na nasze ekrany, aby przez cztery dni w tygodniu pokazywać Wam kino mistrzów. Zanurzcie się w emocjonującym świecie filmów, gdzie każda sekunda ma znaczenie, a ogromny talent i determinacja owocują w genialne produkcje. 

Kogo zobaczymy w lipcu?

Ikona kina - Ingmar Bergman

Mówią, że jego geniusz trzeba poznać. W swoim kinie totalnym, Bergman, bezkompromisowo opowiada o problemach egzystencjalnych, z jakimi niejednokrotnie przychodzi nam się zmierzyć. 

Klasyki Warner Bros

Gwiazdorskie obsady, dynamiczne akcje, kultowe produkcje — kwintesencja kina Hollywood. Poznamy gorąca historię romansu znanej pary amerykańskich przestępców, obejrzymy najwspanialszy pościg samochodowy w historii kina, a na koniec sam Bruce Lee nauczy nas swoich tajnych ciosów.   

Świat anime

Niekwestionowany mistrz japońskiej animacji Hayao Miyazaki narysuje nam dwie magiczne historie o miłości i przyjaźni, a także o tęsknocie i nurtujących tajemnicach.

Niepodważalny artyzm 

Produkcje te wyróżniają się odwagą artystyczną i kreatywnymi decyzjami, często przybierając niekonwencjonalny styl. Przygody i podróże w nieznane są sercem tych historii. To filmy, które zostały docenione prestiżowymi nagrodami, m.in. Złotą Palmą, a także przyciągnęły uwagę widzów na całym świecie.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!