repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Nowy Vermeer, reż. David Bickerstaff
Aktualności

Sztuka w rozkwicie!

20 mar

Wiosna coraz śmielej daje o sobie znać, ale wokół rozkwitają nie tylko pierwsze krokusy. W kinowym ekosystemie pączkują też wydarzenia ze sztuką w roli głównej!

Sztukateria

Nowy pora roku, nowy cykl w kinie. Od kwietnia zapraszamy na niedzielne pokazy dokumentów, dzięki którym przyjrzymy się fascynującym zjawiskom i wybitnym artystom związanym ze światem mody, fotografii, baletu i kina.

Sprawdź cały program

The Metropolitan Opera

Choć ptasie trele coraz częściej słychać za oknem, w kinie niezmiennie wybrzmiewać będą wspaniałe arie z Nowego Jorku. W programie najbliższych pokazów pod szyldem The MET znalazł się Lohengrin Wagnera w klimatycznej inscenizacji François Girarda z Piotrem Beczałą w tytułowej roli.

Sprawdź cały program

Wystawy

Kolor sezonu: zielony. Zielono nam również na myśl o nowej porcji dokumentów skupiających się na twórczości wybitnych artystów. Wiosną podążać będziemy śladami malarstwa Tycjana, Vermeera czy Mary Cassatt.

Sprawdź program

Muzyka na ekranie

Wiemy, co będziemy nucić tej wiosny! Hallelujah Leonarda Cohena to nie tylko jeden z najbardziej znanych utworów kanadyjskiego artysty, ale także temat przewodni muzycznego dokumentu przybliżającego historię tej kultowej ballady.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!