repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Wszystko wszędzie naraz, reż. Dan Kwan, Daniel Scheinert
Aktualności

And the Oscar went to...

13 mar

Z dywanu, którego czerwień ustąpiła miejsca barwie szampana i buzującego od emocji Hollywood, przenosimy oczy na oscarowe motywy w naszym repertuarze.

Brendan Fraser, we love you. Deklarowaliśmy przy nominacjach i wzruszeni powtarzamy to po raz kolejny. Otrzymany Oscar za najlepszą rolę pierwszoplanową to uhonorowanie szczerej i przejmującej kreacji w Wielorybie, a równocześnie piękne zwieńczenie aktorskiego powrotu. Chodźcie wzruszyć się jeszcze raz.

Siedem statuetek – w tym dla najlepszego filmu, za najlepszą reżyserię i scenariusz oryginalny. O Wszystko wszędzie naraz mówią dziś wszyscy i słusznie. Niekwestionowany zwycięzca tegorocznej gali to dowód na to, że warto iść za głosem szalonej wyobraźni, a wzruszające przemowy aktorów – Michelle Yeoh, Jamie Lee Curtis, Ke Huy Quana – przypominają, że marzenia się spełniają. W najbliższym czasie oscarową produkcję duetu Daniels zaprezentujemy w ramach Nowych Horyzontów dla Seniora oraz na seansach repertuarowych.

Wszystkim, którzy czekali na choć jedno wywołanie Duchów Inisherin ze sceny, przypominamy, że nominowane w dziewięciu kategoriach znakomite dzieło Martina McDonagha jest wciąż do zobaczenia na naszych ekranach. Podobnie jak filmowa kompozycja Todd Fielda – TÁR z nominowaną do Oscara Cate Blanchett gra u nas pierwsze skrzypce w repertuarze.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!