repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna

kup bilet

Ostatni seans filmu odbył się 27 kwietnia 2023.

plakat

Wszystko wszędzie naraz - wersja rozszerzona

Everything Everywhere All at Once

reż. Dan Kwan, Daniel Scheinert

czas: 149’
produkcja: USA 2022
obsada: Michelle Yeoh, Jamie Lee Curtis, Jonathan Ke Quan, James Hong
język: angielski, mandaryński, kantoński

gatunek: sci-fi
Wersja rozszerzona ma wstęp od reżyserów oraz wybrane przez nich materiały making of na koniec filmu. Materiały nie są dostępne nigdzie indziej.

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej po uznaną szefową kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, Wszystko wszędzie naraz to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście. Obietnica dana w tytule spełnia się tutaj w 100%, a reżyserski duet udowadnia, że o multiwersum można opowiadać w fascynujący sposób i otrzymać za to jedenaście nominacji do Oscara – wszechstronność kategorii (m.in. dla najlepszego filmu, za najlepszy scenariusz, reżyserię i dla aktorów) pokazuje, że na brawa zasługuje każdy aspekt filmu. 

inne filmy

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!