repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Inaczej niż w raju, reż. Jim Jarmusch
Aktualności

Wakacje z mistrzami

28 cze

Wyrusz w wędrówkę z Jimem Jarmuschem po obrzeżach Stanów, zgub się w neonowym Hongkongu Wong Kar Waia, znajdź się w Japonii widzianej oczami Hirokazu Koreedy - tego lata zabieramy Cię na wakacje z mistrzami.

Od 4 lipca zapraszamy na przegląd filmów wybitnych reżyserów, których produkcje porwały międzynarodową widownię i zdobyły nagrody na najważniejszych festiwalach.

Serię letnich spotkań zaczynamy już we wtorek, seansem Służącej Park Chan-wooka, który po sześciu latach powrócił do Cannes i wyjechał z festiwalu ze Złotą Palmą za reżyserię. A skoro jesteśmy już przy Lazurowym Wybrzeżu, w ramach przeglądu zaprezentujemy też między innymi The Square Rubena Östlunda, tegorocznego zwycięzcę najważniejszej nagrody w Cannes, czy - obsypany nagrodami, najlepszy europejski debiut 2018 - Girl Lukasa Dhonta. Wakacje z mistrzami to również niecodzienna okazja, by powrócić do kultowych filmów Wong Kar Waia i wczesnej twórczości Jima Jarmuscha - na filmowe spotkania zapraszamy przez niemal cały lipiec i sierpień.

Najbliższe seanse:

Sprawdź cały program

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!