repertuar

wczoraj
dzisiaj
jutro
PWŚCPSN
loading

dzisiaj

 
0
strona główna
Thor: Miłość i grom, reż. Taika Waititi
Aktualności

Thor: Miłość i grom - bilet na premierowe seanse już dostępne

24 cze

Jest bosko, bo właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na premierowe seanse najnowszej części przygód Boga Gromów z uniwersum Marvela.

W roli reżysera nagrodzony Oscarem Taika Waititi, który już w Thor: Ragnarok zademonstrował swoją supermoc - a ta pozwoliła mu zadowolić jednocześnie wielbicieli Marvela i fanów swojej autorskiej twórczości. W kolejnej części przygód Thora, słynący z absurdalnego poczucia humoru i nieokiełznanej wyobraźni Nowozelandczyk, dokonuje tej sztuki raz jeszcze. Spodziewamy się więc kolejnej perełki wśród produkcji z gatunku kina przygodowego i fantasy, która zelektryzuje nas niczym miłość i grom.

Bóg Gromów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) - galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot. Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Królową Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami.

czytaj także

Polub nas

Bądź na bieżąco, dołącz do newslettera!